Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 163 164 165 166 167 ... 177 178 »

Управлінням освіти Ніжинської міської ради розпочато оздоровчо-відпочинковий процес, який охопив 1087 учнів. В День захисту дітей гостинно зустрів І зміну позаміський заклад оздоровлення та відпочинку ім. Я. Батюка

с. Вертіївка. Відпочинкові послуги з 2 червня дітям забезпечують 16 закладів з денним перебуванням, 3 з яких є мовними таборами для учнів 10-х класів.

А 4 червня 20 учнів «Наметового містечка» при ЦТКУМ підуть у туристичні походи, вивчаючи рідний край. В усіх закладах розроблені цікаві «путівки дня», організовано збалансоване харчування. Погода ясними сонячними днями сприяє хорошому та здоровому відпочинку.


Із 2 червня 2015 року в Ніжинській гімназії №3 організовано відпочинок для учнів молодшої школи в таборі «Райдуга» (98 учнів) та таборі праці і відпочинку «Мурашник» з мовною формою роботи (25 учнів). Мовний табір – перший у цьому році заклад, який орієнтується на вивчення іноземних мо ... Читати далі »

Переглядів: 288 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.06.2015 | Коментарі (0)

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Відзначення останнього дзвоника — чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини.
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники, сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Для інших – це прихід літніх канікул, що дадуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил. Свято останнього дзвоника – це  значна подія.
У цей святковий день хочеться висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти, які своїми ідеями, натхненнями та працьовитістю творять наше майбутнє.
Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки ... Читати далі »

Переглядів: 295 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.05.2015 | Коментарі (0)

      21.05.2015р. у дошкільному навчальному закладі №23 «Розвивайко» (завідувач Василенко Л.В.) відбувся міський семінар вихователів та інструкторів з фізичного виховання ДНЗ  на тему  «Школа розумного руху», спрямований на вдосконалення роботи з розвитку дітей в оздоровчий період.

     Актуальні проблеми здоров'я сучасних дітей та познайомила з досвідом роботи педагогічного колективу щодо його зміцнення через проведення ландшафтної фізкультури  розкрила завідувач ДНЗ Василенко Л.В. Слід відмітити  творчий підхід  педагогічного колективу до створення  оздоровчо-пізнавального середовища на території  дошкільного закладу, яке спонукає дітей до пізнання довкілля, цікавої гри. 

      Важливим напрямком роботи семінару стала ... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.05.2015 | Коментарі (0)

25 травня 2015 року команда талановитих юних читців з Ніжина в супроводі вчителя ЗОШ № 7 Волкової Наталії Павлівни взяла участь у фіналі конкурсу «Жива класика». Журі творчого змагання під головуванням народного артиста України Миколи  Рушковського відзначило високий рівень підготовки наших семикласників: Кузьменко Насті (ЗОШ № 1, учитель Євтушенко О.О.), Калюжної Дар’ї (ЗОШ № 9, учитель Савченко В.Г.), Калениченко Насті (ЗОШ № 10, учитель Головко І.М.).  Сидоров Кирилл (ЗОШ № 15, учитель Лінник Л.М.) увійшов у трійку переможців фінального етапу конкурсу в місті Києві. Усі учасники нагороджені дипломами та цінними подарунками. Подяку та сувенір від національного організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу «Жива класика» отримав міський методичний кабінет та методист Сватенкова С.І.

... Читати далі »

Переглядів: 300 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.05.2015 | Коментарі (0)

20 травня 2015 року в ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 відбулася нарада з питань  оздоровленню дітей в 2015 році, яку відкрив начальник управління освіти Крапив’янський С.М., з питання «Особливості оздоровчої кампанії 2015 року в навчальних закладах міста».

            На нараді виступили:

            Замишляк Світлана Семенівна, співробітник Держепідслужба - «Актуальні питання стану готовності закладів оздоровлення»;

Чернишева Лариса Леонідівна,  директор КТВП «Школяр» -  «Особливості харчування дітей в період оздоровлення»;

            Співак Володимир Анатолійович,  начальник ДАІ - & ... Читати далі »

Переглядів: 299 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 22.05.2015 | Коментарі (0)

День Матері, День Сімї – таке зворушливе родинне свято  відбулося в ДНЗ №13  з лаконічною назвою «Від роду до народу».

На гостині  було  6 родин: Костандові, Телефуси, П’ятковські,  Віричі, Білоуси, Петрухи – всі вони представляли 230 вихованців садочка та їх батьків. У якості гостей -  міський голова А.Лінник, начальник управління освіти С.Крапивянський, Почесний громадянин Ніжина, настоятель церкви Всіх Святих о. Сергій, депутат Ніжинської міської ради О.Шалай, О.П’ятковський, голова Ліги «Ділових жінок» Т.Стратілат і прекрасні її колежанки Т.Стрілко, Н.Копиця, Л.Величко, Т.Гажаман, Н.Косаренко, С.Курочкіна, О.Куранда. Саме  Ліга «Ділових жінок»  підготувала  чудові подарунки і призи  для  родини і діток. Від міської  влади теж був подарунок – виділено 300 тис. грн. на довгоочікуваний ремонт даху садочка.

 Як поведеться у родині, так і ... Читати далі »

Переглядів: 295 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 22.05.2015 | Коментарі (0)

18 травня 2015 року відбулась зустріч Президента з переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у якій взяла участь Коткова Ангеліна, учениця 11 класу Ніжинського ліцею при НДУ ім. М.Гоголя, за високі досягнення – дипломи ІІ і ІІІ ступенів у секціях «Українська мова» й «Internet-технології та WEB дизайн» (н.к. Бойко Н.І., Овчинников Д.В., Овчинникова Т.А.).

Переглядів: 229 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 20.05.2015 | Коментарі (0)

16 травня 2015 року узаходах із святкуванні Дня Європи активну участь взяли загальноосвітні навчальні заклади міста №№ 1,2,5,6,8,10,12,13,14. Представники шкільних Євроклубів провели віртуальну подорож  визначними місцями різних  країн Європи, в національному одязі виконали національні пісні та танці, подарували сувеніри – буклети, календарі, прапорці.

Переглядів: 281 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 20.05.2015 | Коментарі (0)