Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 160 161 162 163 164 ... 181 182 »

У суботу й неділю в Кривому Розі Дніпропетровської області пройшли поєдинки чемпіонату України з самбо  серед кадетів. У турнірі взяли участь 218 спортсменів, які представляли 21 регіон нашої країни. Комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу представляла Чистякова Наталія, яка  стала переможцем серед дівчат  у вазі до 65 кг.

Надалі Наталія візьме участь  у  чемпіонаті Європи у грудні 2015р..

Вітаємо Наталію та її тренера Полтавцева С.А.


   ... Читати далі »

Переглядів: 224 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)

«Світ, у якому я живу» - так називається персональна виставка однієї з наймолодших ніжинських мисткинь, 10-річної Мирослави Павлюченко, що відкрилась 25 вересня 2015 року в стінах художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського.

Ім’я Мирослави вже добре відоме нашим землякам. Адже це саме її 23 серпня 2015 року нагороджувала в Києві Перша Леді держави Марина Порошенко за перемогу в Усеукраїнському конкурсі «Омріяна країна». Саме її «будинковий вернісаж» по вул. Московській і взимку, і влітку радує городян своєю непідкупною життєдайною енергетикою. Тека-портфоліо з десятками грамот та дипломів за перемоги у різнорівневих конкурсах, включаючи й міжнародні, дивує поціновувачів прекрасного своєю переконливою вагою (як у прямому, так і в переносному сенсі).
А Мирослава ні на мить не зупиняється на досягнутому. Набирається вмінь бачити, відчувати й вбирати в себе красу природи в зразковому гуртку «Фітодизайн& ... Читати далі »

Переглядів: 374 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День дошкілля - день вихователя і всіх дошкільних працівників. 

Переглядів: 291 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.09.2015 | Коментарі (0)

             Кожного року в ДНЗ №25 «Зірочка» проходить святкування Дня туризму, в якому безпосередню участь приймають вихованці старшої групи садочка. Діти із задоволенням чекають цього свята та приймають активну участь у його підготовці. Туризм приваблює дітей не тільки пізнавальною діяльністю, він – безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі. У туристських походах діти загартовують свій організм, зміцнюють здоров`я, розвивають витривалість, силу та здобувають уміння орієнтування на місцевості. Особливі умови туристської діяльності, як зазначає туристичний центр міста Ніжина, з яким активно співпрацює наш садочок, сприяють вихованню моральних якостей особистості дитини: взаємопідтримці, взає ... Читати далі »

Переглядів: 811 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.09.2015 | Коментарі (0)

     Нещодавно учні  початкової  школи Ніжинської ЗОШ І-ІІ ст. №8 відвідали  Ніжинський краєзнавчий музей і́мені Іва́наСпа́ського. Вони мали можливість  побачити  незвичайну  виставку  …  пташиних гнізд і яєць.

    Чорні, сині й брунатні, малі та великі, з гілок, моху, травинок та навіть дроту. Такі пташині житла. Зацікавило учнів те, що колекцію зібрала сама  екскурсовод. В експозиції  були  розміщені гнізда пташок саме нашого регіону. Учні  почерпнули  для  себе  багато  цікавої  інформації,  яка  їм  знадобиться на  уроках  природничого  циклу.

 

... Читати далі »

Переглядів: 242 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.09.2015 | Коментарі (0)

Ми - частина великого народу, великої історії, великої землі... Знати свою історію, козацьку славу, звитяжні подвиги земляків - обов'язок громадянина України, справжнього патріота.

      Саме цим високим цілям підпорядкована робота педагогічного колективу  ЗОШ І-ІІІ ст. №14 з патріотичного виховання.

     У  надзвичайно буремний і відповідальний для нашої країни час проходить ще один навчальний рік. Події, що відбуваються в країні щодня, робить наших дітей їхніми безпосередніми учасниками. На їхніх очах твориться історія країни, а тому патріотичні почуття кожного вже не просто абстрактний заклик, а тверді переконання, які повинна мати кожна свідома молода людина.

    22 вересня 2015 року  учні  школи  відвідали  виставку  «Героям слава», в  історичному відділі краєзнавчого музею, яка присвячена водночас трагічним і героїчним подіям, що відбувают ... Читати далі »

Переглядів: 325 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.09.2015 | Коментарі (0)

У рамках проведення «Олімпійського тижня»  та з метою популяризації здорового способу життя та реалізації спортивних здібностей школярів, виховання учнів в дусі олімпізму 17 вересня на базі Ніжинській загальноосвітній школі І- ІІІ ст. № 4 відбулося спортивне свято «Спритні,дужі, небайдужі».

Організатори свята подбали про те, аби воно було яскравим, захоплюючим та надовго запам’яталося глядачам, а їх завітало чимало – батьки, учні і, звичайно, відомі спортсмени міста.

Серед гостей були: вихованці Ніжинської комплексної дитячо - юнацької  спортивної школи з боксу та їхній тренер-викладач Логойко Руслан Сергійович, а також учні дитячої юнацької спортивної футбольної школи  з тренером Мазуном  Валентином Васильовичем.

У спортивному святі участь взяли дві шкільні команди  - «Козачата» та «Олімпієць». Сам формат свята передбачав комплексні змагання – естафету, вправи на сприт ... Читати далі »

Переглядів: 271 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 23.09.2015 | Коментарі (0)

            Як добре розпочати    справи добрі робити з дитинства. Міжнародний  День Миру.

            Це до нього, ми педагоги дошкільного навчального закладу №13 «Берізка» , батьківська родина, міська громадськість, ЗОШ І-ІІІст. №10, воїни АТО, волонтери, вели дитину обережно і поступово, крок за кроком в рамках авторської програми національного  та громадянського виховання дошкільника  за Концепцією Софії Русової «Світ малого українця», ознайомлюючи дитину з історією рідного міста через  екскурсії та цільові прогулянки з урахуванням наступності  цієї важливої  виховної роботи у шкільні роки. Бо  вже  ... Читати далі »

Переглядів: 325 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 23.09.2015 | Коментарі (0)

  21 вересня  відповідно до постанови п'ятдесят п'ятої сесії Генеральної Асамблеї ООН світ відзначає Міжнародний День Миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але й зробити щось заради нього.

       Саме тому за ініціативи управління освіти Ніжинської міської ради, методичного кабінету 18 вересня  в мікрорайонах  дошкільних закладах міста проведена акція миру «Ми за мирне небо – війни не треба».

      Педагоги, батьки та вихованці дошкільних навчальних закладів №7(Завідувач Волосок Т.М.), №1(Калитка Н.В.), №2(Руденко Н.В.), №16(Апанасенко О.В.),№12(Поливко О.В.), №4(Гурська О.В.)  зібрали ... Читати далі »

Переглядів: 390 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.09.2015 | Коментарі (0)

Молися, Україно, за рідного брата,

За правду, який життя своє втратив,

Борись Україно, за власную волю,

За наше майбутнє, за кращую долю.

Цими словами  15.09.2015 року розпочалося відкриття меморіальної дошки загиблому воїну в зоні проведення антитерористичної операції, випускникаЗОШ І-ІІІст №15 Макідона Віктора Михайловича, який героїчно загинув при виконанні службового обов’язку 22.07.2014 року в м.Слов’янськ Донецької області. На заході  були присутні міський голова Лінник А.В. , начальник управління освіти Ніжинської міської ради Крапив’янський С.М., секретар Ніжинської міської ради Івашин В.А., заступник міського голови Баранков О.Г., військовий комісар Ніжинсько -Куліківського військомату Якущенко В.М., близькі та знайомі Макідона В.М., учасники  АТО. 

... Читати далі »

Переглядів: 383 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.09.2015 | Коментарі (1)