Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 150 151 152 153 154 ... 181 182 »

    10 грудня відзначається Всесвітній день захисту прав людини. Сьогодення вимагає, щоб кожен громадянин нашої держави мав правову підтримку та допомогу, знав свої права та зміг їх відстоювати.

    Тому 10.12.15. у Ніжинській гімназії №3 вчителем права Мазун Н.А., соціальним педагогом Гармаш О.А. було організовано наукову конференцію для учнів 9-10 класів «Захист прав дітей та громадян». Було запрошено начальника реєстраційної служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції Філя А.М.. Він ознайомив присутніх з напрямками діяльності управління юстиції, новими змінами у законодавстві. Учні 9-А класу представили свої доповіді у вигляді презентацій, відеороликів. Старшокласники активно брали участь в обговоренні, задавали питання. Це свідчить про те, що вони цікавляться даною проблемою.

... Читати далі »

Переглядів: 290 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

  У рамках тижня правового виховання  08.12.2015 о 13.30 у 4-му класі відбулася конкурсно-розважальна програма «Я маю право…».

Головним завданням було сформувати в учнів правові знання школярів, почуття власної гідності. Під час заняття вчитель намагався розвивати навички співпраці та взаємодопомоги в учнів, виховувати любов до Батьківщини.

Під час заходу учні ознайомилися із Конвенцією ООН про права дитини, Конституцією України, а також правами та обов’язками людини.

У кінці програми учням продемонстровано відеоролик «Дітям про Конвенцію ООН, про права».

... Читати далі »

Переглядів: 338 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

09 грудня відбулася зустріч старшокласників Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 з начальником сектору Ніжинського відділу поліції ГУНП майором Колесник Світланою Василівною.

Світлана Василівна виступила з лекцією «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Вона непомітно перейшла в діалог з підлітками про їхню обізнаність з даної проблеми. Колесник С.В. також схарактеризувала ситуацію в нашому місті, пов’язану з правопорушеннями, скоєними неповнолітніми, відповіла на безліч питань учнів стосовно їхніх прав та обов’язків.

Потім старшокласники переглянули відеофільм «Умій сказати «Ні»» та обговорили його.

Зустріч сприяла поповненню скарбнички правових знань учнів.

... Читати далі »

Переглядів: 371 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

  У ЗОШ № 5 відбулися спортивні перегони між міською Лігою старшокласників, студентською радою та депутатським корпусом.

         Привітав учасників секретар міської ради Валерій Салогуб, якій був у складі команди депутатського корпусу. Перемогу виборола команда студентської ради, на другому місці була команда депутатського корпусу, а трете місце – міська Ліга старшокласників.

          До свята залучилися естрадно-цирковий колектив клубу «Легіон» (керівник О.Московська), хореографічний колектив «Арабеск» та вокальний ансамбль дівчаток Будинку дітей та юнацтва.

... Читати далі »

Переглядів: 280 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

У Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15  відбувся просвітницький захід спільно з студентами Ніжинського медичного коледжу.

Учні 8-11 класів подивилися документальні фільми «Що таке ВІЛ/СНІД», «Наслідки СНІДу», отримали інформацію про цю небезпечну хворобу.

Наостанок отримали буклети, розроблені студентами коледжу з інформацією про дії щодо уникнення хвороби, а також про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.

Переглядів: 272 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

      9 грудня  2015 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14  відбувся  відкритий урок природознавства в 2 класі з використанням ІКТ на тему: «Гриби: отруйні та їстівні».

    Інформаційні технології стають потужним багатофункціональним засобом навчання. Їх використання привчає учня жити в інформаційному середовищі, сприяє залученню школярів до інформаційної культури. Сьогодні, з огляду на сучасні реалії, вчитель початкових класів Стрілець Алла Михайлівна,  вносить в навчальний процес нові методи подачі інформації.

    Система роботи Стрілець А.М. будується на сучасних педагогічних технологіях, головна мета яких – зробити процес навчання творчим.

... Читати далі »

Переглядів: 263 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

        Сьогодення вимагає формувати у громадян України, здатність жити в правовій державі.

       У рамках проведення тижня права  «Подорож країною Феміди»,  08 грудня

 у ЗОШ І-ІІІ ст. №14  відбулася конференція  «Знання й повага прав людини – шлях до взаєморозуміння», яка зацікавила присутніх своїми історичними фактами та змістом. Учні взяли участь в інсценуванні правової ситуації, юридичному марафоні, в ході якого давали відповіді на запропоновані запитання. Велике захоплення викликала гра у Шерлока Холмса, під час якої, використовуючи дедуктивний метод, учні повинні були назвати ім’я людини, схованої за маскою.

... Читати далі »

Переглядів: 374 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

 У ЗОШІ-ІІст №6  відбулася зустріч викладачів Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, кафедри психології та соціальної роботи з учнями 11-го класу.

         Викладачі доцент Качалова Т.В., Цюрток С.С., Гордієнко Т.В. та Литовченко Н.Ф. з метою профорієнтації провели презентацію можливостей фахової підготовки. Розповіли про навчання на факультеті психології та соціальної роботи, про дозвілля студентів та презентували діяльність кафедри дошкільного виховання.

         Учні уважно слухали викладачів, а потім задавали різні запитання.

Одинадцятикласники стоять на шляху вибору професії, тому такі зустрічі та Дні відкритих дверей  є корисними як для учнів так і для батьків.

... Читати далі »

Переглядів: 333 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

9 грудня 2015 року в міському методичному кабінеті відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи при заступнику начальника управління освіти Пономаренко Н.О.

У роботі наради взяли участь спеціаліст управління освіти Коваленко А.М., директор ЦТКУМ Гребєнніков І.О. Громадські діячки міста- Ірина Кириченко та Вікторія Гунько - звернулися з пропозицією щодо вивчення питання дозвілля учнівської молоді у вихідні та канікулярний час.

 Пономаренко Н.О. ознайомила присутніх з міським планом заходів щодо проведення Новорічних та Різдвяних свят; Коваленко А.М. детально зупинилася на Плані заходів   реалізації національно-патріотичного виховання дітей і молоді у закладах освіти м. Ніжина, затвердженого наказом управління освіти від 11.11.2015 № 298.  

Учасники зібрання обговорили питання: організації та проведення військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»; впровадження інноваційних проектів сучасного вих ... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

У Ніжинській гімназії №3   пройшло  розважально-спортивне свято "Козацькі розваги". Участь у ньому взяли хлопці 3-В кл. (вчитель Пархоменко Н.Ю.) та 4-А кл. (вчитель Поліщук О.Л.), а дівчата були найкращими вболівальницями.

       Хлопці  показали себе справжніми козаками, хіба що без оселедця та шаблі. Зате продемонстрували  не­абияку вправність, спритність і кмітливість. Під час змагань командам потріб­но було виявити не тільки свої спортивні вміння, а також знання з історії козацтва. Перемогла  дружба!

       Варто зазначити, що дівчата-вболівальниці відіграли велику роль у перемозі своїх команд. Вони підтримували однокласників  голосними оваціями.

       Обидві команди довели, що вони - гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки. Тож вітаємо команди  і зичимо нових звершень !

... Читати далі »

Переглядів: 262 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)