Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 147 148 149 150 151 ... 177 178 »

9 грудня 2015 року в міському методичному кабінеті відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи при заступнику начальника управління освіти Пономаренко Н.О.

У роботі наради взяли участь спеціаліст управління освіти Коваленко А.М., директор ЦТКУМ Гребєнніков І.О. Громадські діячки міста- Ірина Кириченко та Вікторія Гунько - звернулися з пропозицією щодо вивчення питання дозвілля учнівської молоді у вихідні та канікулярний час.

 Пономаренко Н.О. ознайомила присутніх з міським планом заходів щодо проведення Новорічних та Різдвяних свят; Коваленко А.М. детально зупинилася на Плані заходів   реалізації національно-патріотичного виховання дітей і молоді у закладах освіти м. Ніжина, затвердженого наказом управління освіти від 11.11.2015 № 298.  

Учасники зібрання обговорили питання: організації та проведення військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»; впровадження інноваційних проектів сучасного вих ... Читати далі »

Переглядів: 300 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

У Ніжинській гімназії №3   пройшло  розважально-спортивне свято "Козацькі розваги". Участь у ньому взяли хлопці 3-В кл. (вчитель Пархоменко Н.Ю.) та 4-А кл. (вчитель Поліщук О.Л.), а дівчата були найкращими вболівальницями.

       Хлопці  показали себе справжніми козаками, хіба що без оселедця та шаблі. Зате продемонстрували  не­абияку вправність, спритність і кмітливість. Під час змагань командам потріб­но було виявити не тільки свої спортивні вміння, а також знання з історії козацтва. Перемогла  дружба!

       Варто зазначити, що дівчата-вболівальниці відіграли велику роль у перемозі своїх команд. Вони підтримували однокласників  голосними оваціями.

       Обидві команди довели, що вони - гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки. Тож вітаємо команди  і зичимо нових звершень !

... Читати далі »

Переглядів: 230 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

         7 грудня 2015 року відбулося підписання спільних заходів реалізації національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнів  між управлінням освіти Ніжинської міської ради та Громадською організацією патріотичний центр «Український іноземний легіон». Названі заходи підписали від управління освіти Крапив’янський С.М. від Громадської організації Породько О.М.. Подібні заходи будуть реалізовані в Ніжині вперше. Вони передбачають підняти  військово-патріотичне виховання школярів на більш якісний  рівень. В результаті спланованої  роботи  навчальним закладам  І-ІІІ ступенів буде надаватися організаційно-методична та технічна допомога  вчителям у проведенні занять з предмету «Захист Вітчизни» від ГО ПЦ  Український іноземний легіон. Представники названої громадської організації будуть допомагати проводити військово-патріотичну гру «Сокіл» (Джура), ... Читати далі »

Переглядів: 343 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» (далі — Програма «Демократична школа») запрошує до співпраці педагогів, які мотивовані запроваджувати системні демократичні зміни у школі.

Програма «Демократична школа» — це проект, спрямований на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки подальшої демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах освіти з прав людини та демократичного громадянства.

Структура Програми «Демократична школа» передбачає поглиблення суспільної єдності та діалогу між різними регіонами України через налагодження партнерських зв’язків між школами.

Програма «Демократична школа» реалізовується Європейськ ... Читати далі »

Переглядів: 301 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.12.2015 | Коментарі (0)

 Розширення та ремонт внутрішнього туалету у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №2   - це  подія, якої давно всі чекали, тому що йдеться про здоров'я дітей, а це найголовніше для кожної мами. Спорудження сучасних санвузлів – це ще й умови для дотримання гігієни, що теж важливо в дитячому колективі. 

Переглядів: 321 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)

        Ще Я. Корчак  писав про два нерівноправні „класи” – клас дорослих і клас дітей, де дорослі вважають себе господарями, а діти – їх власність.  Чи втратила актуальність ця проблема в педагогічних колективах сьогодні, тим паче,  у стосунках батьків і дітей? Чи кожен педагог володіє й належним чином  реалізує формулу гуманістичної педагогіки: прийняти – зрозуміти – любити – допомагати? Чи завжди живуть у  злагоді  між собою діти,   педагоги і батьки з дітьми? Що може зробити сучасний дитячий садок для успішного  вирішення даної проблеми?  

      Ці та інші проблеми стали предметом педагогічного пошуку на черговому  засіданні «Школи інновацій» з проблеми «Шляхи вдосконалення освітньо-виховного процесу  в  дошкільних  навчальних  закладах на засадах педагогіки миру», яке відб ... Читати далі »

Переглядів: 273 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)

     Найважливішим  пріоритетом національно-патріотичного виховання дошкільного навчального закладу №13, є формування у малят ціннісного ставлення  до свого народу, Батьківщини, держави, нації, воїнів збройних  сил України.  Саме  напередодні  святкування Дня збройних сил України  вихованці   нашого садочка завітали  з  літературно-музичною композицією «Доки є герої – буде і держава!» до  військомату міста , до давніх  і улюблених друзів дошкільнят – воїнів АТО, яких неодноразово зустрічали  в себе.

         На сьогодні у дошкіллі  є багато  невикористаних резервів - засобів, форм, методів і прийомів, які слід активно запроваджувати у виховний процес з проблеми патріотичного виховання.  Всі ми – дорослі,  маємо усвідомити, що національно-патріотичне виховання    не п ... Читати далі »

Переглядів: 281 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)

Чистякова Наталія стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи з самбо серед кадетів, який проходив 4-7 грудня 2015 року у Стамбулі, Туреччина.

Вітаємо Наталію та її тренера Полтавцева Сергія Альбертовича!

Вперше на Чемпіонаті Європи збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, завоювавши  18 медалей: "золото" - 9, "срібло" - 2, "бронза" - 7.

Переглядів: 239 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.12.2015 | Коментарі (0)

Школа - осередок культури, центр дозвілля в мікрорайоні. Вона об'єднує всіх мешканців в одну велику родину.  І це дійсно так. 4 грудня 2015 року в Ніжинській загальноосвітній школі І-Ш ступенів № 17 зібрались разом: вихованці дошкільного навчального закладу № 25, найменші мешканці  Прилуцької, військовослужбовці ЦІБ 250 і звичайно ж учні.  Напередодні свята - Дня Збройних Сил України, пройшли традиційні змагання. Відрадно, що і дошкільнята теж представили свою команду, веселу, непосидючу та старанну. Начальник 250 ЦІБ Кушнір М.І, його заступник Марищак І.І. звісно ж хвилювались та весь час давали своїм підлеглим слушні рекомендації.

... Читати далі »

Переглядів: 298 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.12.2015 | Коментарі (0)

 З 30 листопада по 04 грудня тиждень у Ніжинському ліцеї пройшов як тематичний, що включав три компоненти:

- тиждень правової освіти «Право, обов’язок, свобода та відповідальність» (тематичні години спілкування ліцеїсти долучились до акцій «Через обізнаність населення до подолання ВІЛ/СНІДу», заходів до Міжнародного дня інваліда»;
- новою формою роботи стала участь ліцеїстів у фестивалі документального фільму Docudays UA , яку організували у ліцеї викладачі кафедри політології та права НДУ ім. М. Гоголя, представники Чернігівського громадської організації МАRT;

- участь у Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства».

... Читати далі »

Переглядів: 338 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.12.2015 | Коментарі (0)