Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 147 148 149 150 151 ... 191 192 »

        У дошкільному закладі №17 "Перлинка" відбулося театральне свято, приурочене до Всесвітнього Дня Театру.  

      Затамувавши подих, стежили за чарівним дійством глядачі в залі. А казкові герої з'являлися на сцені яскравим калейдоскопом. Тут були і семеро козенят з Козою-матінкою та Вовком, і Бруднуля-Колобок із лісовими друзями Зайчиком, Вовком, Ведмедем та Лисичкою, і юна Весняночка з Весною та їхніми друзями Сорокою, Їжачком, Зайченятами та Білочкою.

     Ведучими свята були музичні керівники дошкільного закладу Марченко Н.В. та Старова Н.І. та лялька-рукавичка Грайлик. Цей жартівник весело закликав акторів до гри, а глядачів до бурхливих оплесків. Кульмінацією свята став сю ... Читати далі »

Переглядів: 567 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 31.03.2016 | Коментарі (0)

День учнівського самоврядування в ліцеї

Учні ліцею заздалегідь готувалися до проведення Дня самоврядування (25 березня) : обирали серед учнів тих, хто буде виконувати обов’язки директора , заступників директора, учителів, класних керівників, педагогів-організаторів, бібліотекаря, завгоспа.

Обов’язки директора ліцею виконувала Борщ Інна, учениця ІІ курсу математичного класу, заступників директора з навчально–виховної роботи: Грицан Дана (ІІ курс лінгвістичного класу), Левченко Юлія (І курс математичного класу), Лисенко Дар’я (І курс лінгвістичного класу).

Увесь навчальний процес цього дня проходив під чітким контролем «дублерів» адміністрації школи. Потрібна була ретельна підготовка для того, щоб уроки проходили на належному рівні. «М ... Читати далі »

Переглядів: 431 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

         Участь у професійних конкурсах різного рівня  -  важлива складова зростання фахової майстерності педагогічного колективу, розвитку його креативності, створення іміджу серед громадськості, поширення творчих здобутків.

       За підсумками конкурсів, які проводила упродовж 2015 року редакція журналів «Дошкільне виховання», «Палітра педагогів» і «Джміль»,  переможцем   в ряді номінацій визначено дошкільний навчальний заклад №13 «Берізка» Ніжинської міської ради (завідувач Примушко Н.М.), а саме:

- у фотоконкурсі  «Патріотичне фото»  за подане фото «Чарівний Ніжин запрошує…»;

- у  ф ... Читати далі »

Переглядів: 427 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

  У ДНЗ №23 було проведено  засідання клубу молодих батьків «Трикутник взаємодії». Завідувач Василенко Л.В. ознайомила батьків з історичною сторінкою дитсадка, забезпеченням матеріально - технічною бази ,організацією навчально- виховного процесу та життєдіяльності дітей . Також батьки отримали інформацію про умови прийому дітей  до дитсадка.

 Під час роботи клубу були  надані консультації спеціалістами  дитсадка: вихователем –методистом Рибалко Г.П.,практичним психологом  Жадько Ю.Г,старшою медсестрою Будиською Т.Є. Вихователі груп раннього віку провели ознайомлюючу екскурсію по групових приміщеннях, де будуть перебувати їх діти.

Переглядів: 348 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

       Для посилення необхідних партнерських відносин і встановлення зворотного зв’язку з батьківською громадськістю і був організований 25 березня  в ЗОШ №14  День відкритих дверей. Педагогічний колектив поставив перед собою задачу: дати можливість батькам побачити дитину на уроці та познайомитися   з навчальною та виховною діяльністю школи.

     У цей день між дітьми та дорослими відбувся  відкритий діалог, в якому обидві  сторони мали змогу висловити свої думки та побажання. Також відбулося засідання батьківського комітету школи, на якому були  підведені  підсумки дня. Батьки обмінялися  враженнями,  внесли пропозиції, обговорили  нагальні проблеми.

     Заве ... Читати далі »

Переглядів: 330 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)

   26 березня у шаховому клубі Ніжинської ДЮСШШ відбулись чемпіонати області  з активних шахів серед юнаків та дівчат 2001-2005 р.н. ,2006-2007 р.н. та молодших. Всього у змаганнях взяли участь 66 юних шахістів з Чернігова, Ніжина, Прилук, Варви, Куликівки та Ніжинського району. У старшій віковій категорії на старт вийшли 28 юнаків та 8 дівчат, у молодшій – 22 юнаки та 8 дівчат. Кожен з учасників зіграв 7 партій, контроль часу – 15 хвилин. Вдало виступили вихованці нашої школи : 8 призових місць з 12  (3 – перші) !  Серед юнаків 2001-2005 р.н. найсильнішими стали : 1 м. Глєб  Парфьонов (ЗОШ № 17), 2 м. Андрій Нестеренко (ЗОШ № 9), 3 м. Олександр Багмут (ЗОШ № 1) ;  серед дівчат : 1 м. Катя Бурляй (Варва), 2 м. Альона Косяк (ЗОШ № 1),3 м. ... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)

26 березня в Ніжинському будинку культури відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу професійної майстерності «Людина року — 2015».

Серед претендентів на нагородження – сім номінацій отримали представники освіти. Управління освіти щиро вітає номінантів:

DSC_0069

В номінації «Бюджетна установа року» перемогу отримав Ніжинський Будинок дітей та юнацтва. Нагороду вручив заслужений артист України, кандидат мистецтвознавства, доцент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Володимир Дорохін вручив нагороду директору закладу ... Читати далі »

Переглядів: 358 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)

 25 березня гімназисти були запрошені  до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, де відбулося урочисте святкування Дня незалежності Греції. На заході були присутні почесні гості. Урочистий захід розпочався із виносу прапорів двох держав – Греції та України. Наші учні Шакун Владислав 10  клас та Шилова Руслана 10 клас мали велику честь винести державний прапор України. У подарунок учні 11-А класу подарували всім присутнім неперевершений грецький танок «Сіртаки» - хореограф Вергун Інна Володимирівна. Колектив гімназії та педагог-організатор – Павлова Анна Миколаївна отримали  від почесного голови Приплавко-Мілосової Л.І. грамоту та солодкі подарунки. Щиро дякуємо організаторам за прекрасний вечір!

... Читати далі »

Переглядів: 394 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)

Будьмо уважними  до себе та  оточуючих

В Україні День боротьби з туберкульозом запроваджений Указом Президента України від 22.03.2002 № 290/2002 «Про Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз». Останні кілька років темі боротьби з цим небезпечним захворюванням присвячується місячник, який проводиться з 24 лютого по 24 березня.

24 березня у школі пройшла зустріч із  представником Ніжинської міської організації товариства Червоного Хреста України Мохир Світланою Олексіївною. Головною меетою бесіди було  донести до учнів інформацію щодо шляхів зараження та проявів туберкульозу, про профілактику захворювання. Жінка ознайомила присутніх із статистикою, що за даними ВООЗ, туберкульозом  інфікована од ... Читати далі »

Переглядів: 342 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)

 23 березня в гімназії №16відбувся День самоврядування. Учні, на чолі з Президентом, виконували обов’язки своїх наставників. Учнівським комітетом було вирішено провести День Добра. Робити добрі справи гімназисти не припиняють ніколи, але сьогодні день особливий. За ініціативою Ради Добрих Справ було проведено акцію « Від  дитини -  до дитини». Учні своїми руками спекли тістечка, печиво, цукерки та інші  солодощі, які передали до Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, а також до центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Ніжина. Приємно усвідомлювати, що твої учні не байдужі до проблем інших дітей.  

    Одночасно з акц ... Читати далі »

Переглядів: 456 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.03.2016 | Коментарі (0)