Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 147 148 149 150 151 ... 163 164 »

Скільки зусиль потрібно прикласти, щоб нагодувати нашу малечу здоровими та якісними стравами? «З’їж за маму, за тата!», «А моя дитина не їсть сиру, не п’є молока», - щоразу чуємо від батьків. Ми .дорослі, знаємо. як нелегко сьогодні прогодувати сім’ю, а якщо в сім’ї дитина, то продукти необхідно підбирати ретельніше, вивчаючи не лише терміни реалізації, а й кількісно-якісний склад, умови зберігання, надавати перевагу натуральній сировині. При цьому страва повинна викликати апетит, бути свіжою й ароматною. І взагалі-то це ціла наука, наука харчування.

     Правильне харчування – це основа тривалого і плідного життя, запорука здоров’я, бадьорості, гарантія захисту від різних хвороб. Тому в роботі дошкільного навчального закладу питання організації раціонального ... Читати далі »

Переглядів: 316 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 23.07.2015 | Коментарі (0)

Літо… Гомінке, яскраве, тепле. Воно дарує всім не лише свою красу, а й наділяє могутнім життєвим потенціалом та енергією, міцним здоров’ям, яке є запорукою гармонійного розвитку кожного. Тому робота педагогічного колективу дошкільного навчального закладу № 21  в літній  період проводиться відповідно до Інструктивно-методичних рекомендацій МОНУ: «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» (лист від 16.03.2012 р. № 1/9-198), «Про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» (лист від 28.05.12 №1/9-413) і спрямована на вирішення  завдань оздоровчого характеру, забезпечення активного відпочинку та зміцнення здоров’я дітей, що досягається загартуванням дитячого організму, створенням умов для активного заняття фізкультурою та спортом.

    ... Читати далі »

Переглядів: 994 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.07.2015 | Коментарі (0)

Одним із улюблених свят дітвори в таборі є свято Івана Купала. Цей день так і назвали «Купальський день ». Із самого ранку діти брали участь у конкурсі «Козацькі розваги» та готувалися до вечірніх заходів, приурочених цьому святу.

      Невід᾿ємним атрибутом купальського свята є вінок. На жаль, у нас немає річки, тому діти зробили імпровізований струмок «Жива ріка» і по ньому пускали вінки.

     Наші дівчата протягом дня збирали квітки та готувалися до конкурсу «Найоригінальніший вінок табору». А яке ж свято без пісень, танців та вогнища!? А ще були справжні атрибути: Морена-лялька та Купало. Діти назавжди запам᾿ятають такі розваги, як «Знайди Івана» та  « Смуга перешкод до квітки-папороті».

 &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 441 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 14.07.2015 | Коментарі (0)

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки  нашої  історії, яка пишеться зараз . Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

         Вихованці  табору  Батюка  з нетерпінням чекали  зустрічі  з учасником бойових дій на сході Украіни, Семеновим  Юрій та його дружиною,  до речі, його син, Семенов Даниіл, оздоровлюється та відпочиває саме в нашому  таборі.

        Діти підготували концерт: співали пісні, декламували вірші та закликали всіх присутніх згадати у молитвах імена людей, які поклали свої голови за наше майбутнє, за життя дітей під Волновахою.

 Розповідь Юрія бу ... Читати далі »

Переглядів: 217 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 14.07.2015 | Коментарі (0)

«Ой на Івана, ой на купала – ніжний віночок я виплітала!»

Кажуть дорослі, щоб бути щасливими треба жити в гармонії з навколишнім світом. Наш святий обов’язок , скоріше, поклик серця – допомогти дитині змалку  відчути свій зв'язок  з рідним народом, природою, сформувавши ціннісне морально-духовне ставлення  до звичаїв і обрядів, свят рідного народу, української держави. Висока моральність предків, щира приязнь у стосунках, тонкий вишуканий естетичний смак і , головне, високо поетичний культ свого родоводу – все це гідне наслідування нинішнім малим українцям.

Національно-патріотичне виховання дошкільників на засадах концепції Софії Русової – це головний напрямок роботи дошкільного навчального закладу № 13 «Берізка». Літечко це т ... Читати далі »

Переглядів: 370 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.07.2015 | Коментарі (0)

07.07.2015р у дошкільному навчальному закладі № 12 пройшло святкове дійство «День Нептуна». Вихованці зібралися вшанувати повелителя морів та океанів, батька русалоньок та водяних – старого доброго дідуся Нептуна. Діти з нетерпінням чекали на  це свято, адже сонце, повітря, вода – їх найкращі друзі.  Під час свята діти брали участь у різних спортивно-розважальних конкурсах та отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень. 

Переглядів: 477 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.07.2015 | Коментарі (0)

Вихованці Центру ТКУМ, учні ЗОШ І-ІІІ ст. №9, гімн №16, №3, ЗОШ І-ІІІ ст№17 пройшли 125 кілометровий маршрут річкою Псел на Полтавщині.Туристи  подолали випробування дощем та  спекою, обносили греблі електростанцій, познайомились з чудовою природою та  історією краю.

 

... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.07.2015 | Коментарі (0)

Я — українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.

       Такими словами розпочалася тематична лінійка у позаміському  таборі  оздоровлення та відпочинку ім.Я.П.Батюка, с .Вертіівка, присвячена Дню Конституції України.  З метою посилення патріотичного виховання дітей, сприяння формуванню  таких національних та європейських цінностей, як повага до прав людини, верховенство права у закладі було організовано ряд заходів до цього свята.

       Вранці вихователі табору  провели по загонам ряд бесід та вікторин, спрямованих на формування патріотизму, відповідальності за долю нації та держави, виховання  розуміння високої цінності українського громадянства, формування поваги до Конституції ... Читати далі »

Переглядів: 364 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 30.06.2015 | Коментарі (0)

25 червня 2015 року  в дошкільному навчальному закладі № 9“Лілея” відбулося свято з нагоди  Дня Конституції України, на якому  були присутні діти, батьки та педагоги.  Розпочалося  воно  з  виконання  Гімну України.   У ході  заходу малята дізналися про те, що в кожній країні є закони - правила, за якими живуть  її мешканці. А серед них -  найголовніший, що зветься словом "Конституція". У поезії і піснях діти й дорослі прославляли державні символи,  свою рідну  мову,  національні святині,   традиції і звичаї, що склалися упродовж багатьох століть.

      Особливу увагу організатори свята приділили формуванню у дітей поняття про  Конституцію як закон, у якому записано права українців  на життя,  житло,  працю,  ... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.06.2015 | Коментарі (0)