Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 140 141 142 143 144 ... 177 178 »

Саме в зимовий час і діти, і дорослі вже втомилися від спокійних та одноманітних кольорів. Тому в дошкільному навчальному закладі №4 «Казочка» з 25.01.2016р. по 29.01.2016р. було проведено Кольоровий тиждень!

І так стає радісно , коли всі одягають яскравий одяг, аксесуари, прикраси. Здається, що заклад розцвів, і не страшна зима, з’являється святковий настрій. І не дарма. Адже Кольоровий тиждень – це свято, яке придумали і створили ми самі! Порадійте разом з нами.

 

Понеділок – День Зелений, ніжний, лісовий, приємний!

... Читати далі »

Переглядів: 564 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

Надзвичайна подія для Ніжина! Надія Савченко, льотчиця-полонянка із тюремної камери міста Новочеркаська, що  в Ростовській області, подала вісточку – надійшов зворушливий лист, адресований дошкільному навчальному закладу №13, освітньо-виховному центру Софії Русової, що по вул.Березанська 12а , міста Ніжина (певно, що листи цензори-окупанти перепутали, бо свого  часу діти ДНЗ №13 через військового комісара В.М.Якущенка передали малюнки для мужньої Надії сестрі Вірі і отримали від неї  книгу Надії Савченко « Сильне ім’я Надія!» з дарчим підписом).  І ось лист, але звернений  він до  студентів  І курсу факультету «Психології і соціальної педагогіки»  НДУ ім..М.Гоголя. Лист надійшов напередодні знаменної події для всіх нас українців -  «Пам’яті героїв Крут» і засвітив, як пише Надія, цей день по - особливому. Листи українською та російською мовою , що для цензора додаються!  Від усьог ... Читати далі »

Переглядів: 263 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.01.2016 | Коментарі (0)

 У ЗОШ I-III ст. №6 практичним психологом Вовкодав І.О. був проведений психолого-педагогічний семінар на тему  «Специфіка роботи з дітьми схильними до правопорушень поведінки, вияву агресії та тривожності.

Мета заходу: підвищити рівень поінформованості вчителів про можливі причини виникнення девіантної поведінки в дитини, особливості профілактичної роботи з дітьми даної категорії.

На сучасному етапі розвитку освіти в профілактичній діяльності широко застосовуються інноваційні методики і однією з них є тренінг та заняття з елементами тренінгу.

Тренінг є дуже ефективним методом роботи, в ході його проведення учасники не лише отримують нову інформацію, а й формують нові вміння та переконання. Тому для семінару був обраний саме цей вид роботи.

Основними завданнями тренінгу були:

1. Розкрити поняття «девіантна поведінка».

2. Проаналізувати можливі причини виникнення «девіантної поведінки».

3. ... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.01.2016 | Коментарі (0)

           27 січня 2016 року у ЗОШ І-ІІІст.№17 відбувся тренінг,  мета якого  - допомогти  усвідомити наявність проблемних зон в особистісній і професійній сферах, сприяти підвищенню мотивації педагогів до саморозвитку, самореалізації та самовдосконалення.

Психолог школи Нечипоренко В.М. допомогла з’ясувати, що потрібно для того, щоб бути справжнім вчителем, яким повинен бути вчитель-майстер своєї справи.

Учасники тренінгу дійшли висновку, що:

                     Звичайний вчитель – розповідає,

Добрий учитель – пояснює,

Кращий вчитель – демонструє, показує,

Спр ... Читати далі »

Переглядів: 325 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.01.2016 | Коментарі (0)

ГАЗЕТА «КРИМСЬКА СВІТЛИЦЯ» ОГОЛОШУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «МИ — ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» ІМЕНІ КРИМСЬКОГО ПОЕТА ДАНИЛА КОНОНЕНКА

 

Джерела

Умови літературного конкурсу:
— Мова конкурсу — українська.
— Вік учасників — учні 8-11 класів.
— Номінації конкурсу — «Поезія», «Проза», «Публіцистика».
— У номінацію «Поезія» конкурсант має надіслати 5-8 віршів.
— У номінації «Проза» та «Публіцистика» надсилаються роботи на вільну тему обсягом 4-8 сторінок.
Учасники конкурсу повинні вказати повністю своє прізвище, ім’я та по батькові, вік, адресу, навчальний заклад, телефон та електронну адресу.
Термін подачі конкурсних робіт — з 1 лютого до 10 квітня 2016 року на електронну адресу газети «Кримська світлиця» & ... Читати далі »

Переглядів: 348 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.01.2016 | Коментарі (0)

Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17, як і більшість шкіл міста, має випускників, якими можна пишатися і які є взірцем для підростаючого покоління.

Серед таких випускників - Чудак Ярослав. Саме про нього ми прочитали статтю в періодичному виданні Південно-Західної залізниці "Рабочее слово". З хвилюванням весь колектив вчитувався в кожне слово.

Та про Ярослава ми знаємо значно більше, ніж пише Сергій Гук у своїй статті "Відзнаки ще додадуться". Це дитина, яка росла в школі на наших очах, бо є сином учителя від Бога, "старшого вчителя" Чудак Наталії Миколаївни. Усім колективом ми збирали його на службу в зону АТО: купували теплий одяг, взуття, продукти харчування. А найголовніше для Ярослава це те, що колектив постійно підтримував його маму у тяжкі хвилини довгого чекання.

Усі працівники школи та учні гордяться тим, що Ярослав достойно тримає звання "випускник школи № 17".

Ще проходячи строкову служ ... Читати далі »

Переглядів: 254 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.01.2016 | Коментарі (1)

Н А К А З №28 від 22.01.2016р.

 

Про нарахування плати батьків

за харчування дітей у ДНЗ

з 18 січня по 31 січня 2016 року

 

         У зв’язку з поширення захворювання грипом, ГРВІ, з метою профілактичних заходів з 18 січня по 31 січня 2016 року зменшилось відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів. З метою упорядкування плати батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у цей період

 

НАКАЗУЮ:

 

         1. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії управління освіти (Мезенцева Л.М.) проводити нарахування плати батьків за перебування дітей у період  з 18 січня по 31 січня 2016 року за фактичним відвідуванням.

         ... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)

ВІТАЄМО!

 

         Указом  Президента  України  П.Порошенка  від  1 грудня  2015 року  № 670/2015 завідуючій дошкільного навчального закладу № 13 ПРИМУШКО НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНІ  присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

         Державна нагорода була вручена Примушко Н.М. 22 січня 2016 року в рамках відзначення Дня Соборності України.

         Управління освіти щиро вітає Наталію Миколаївну Примушко з високою нагородою та зичить міцного здоров’я, успіхів й удачі.

Переглядів: 280 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.01.2016 | Коментарі (0)

«Активні громадяни» – програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Британська Рада спільно з усіма зацікавленими партнерами 15-17 січня проводила загальноукраїнський марафон «Активні громадяни» в різних містах України, в тому числі й у місті Чернігові. Основна ідея марафону - провести одночасно локальні тренінги по всій країні і залучити до цього якомога більше учасників та регіонів і відповідно ініціювати нову хвилю проектів соціальної дії.

Організаторами (ГО «Чернігів Європейський» за підтримки  Британської Ради у партнерстві з Чернігівським національним технологічним університетом) була ... Читати далі »

Переглядів: 320 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 21.01.2016 | Коментарі (0)

   У ці люті морози та заметілі сутужно всім, але особливо потребують   допомоги  наших  сердець   маленькі птахи. Отож,   смачні смаколики з тіста   з  зернятками  соняха, гарбуза, пшениці, жита  діти дошкільного навчального закладу  №13 «Берізка»  ліпили  з посмішкою і радістю , бо  на їх  смакоту  чекали  синички, горобчики, омелюхи, снігурі.

Малюки  разом з вихователями   Курандою І.В. та Стільник Ю.В.  щодня  підгодовують  пташок, рятуючи їх  від голоду. А сьогодні,  долучившись до акції  «Зігріймо разом  пташину маленьку» ,   дошкільнята   отримали   справжні уроки  м ... Читати далі »

Переглядів: 305 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 21.01.2016 | Коментарі (0)