Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 133 134 135 136 137 ... 159 160 »

15 днів тривала державна атестація Ніжинської комплексної дитячо- юнацької спортивної школи Ніжинської міської ради Чернігівської області ( директор Полтавцев С.А.). При підведенні підсумків кожний член атестаційної комісії мав змогу висловити свою думку. Особлива увага зверталася на співпрацю батьків та тренерів.
Співпраця тренерсько- викладацького складу та батьків закладу спрямована на покращення й зміцнення матеріально-технічної бази, необхідної для створення сучасних умов, у яких закладається фундамент творчої, соціально значимої та фізично розвиненої особистості. Батьківським комітетом закладу виділяються кошти на поновлення матеріальної бази та забезпечення потреб навчально-виховного процесу. Батьки з розумінням ставляться та охоче долучаються до вирішення проблем забезпечення життєд ... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.11.2015 | Коментарі (0)

 У дитячому садку №7 «Дзвіночок» відбулося надзвичайно емоційне, казкове свято «Посвята в дошкільнята». У дружню родину дошкільнят ДНЗ №7  влилися новенькі малюки. Саме їм було присвячене казкове дійство, яке було наповнене іграми, веселими естафетами та змаганнями.  Його творили вихователі, батьки та дітки.   А діти старшої групи подарували малюкам вірші та таночок. Вихователі побажали дівчаткам і хлоп’яткам цікавих зустрічей, приємних несподіванок в казковій країні дитинства. Обличчя малюків сяяли радісними усмішками, адже вони стали повноправними членами великої дошкільної родини. Малюки отримали позитивні емоції від свята, а на довгу згадку – пам’ятні медалі і солодкі подарунки від казкових героїв.

... Читати далі »

Переглядів: 406 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.11.2015 | Коментарі (0)

Вихованці Ценру ТКУМ взяли участь  у ІІ етапі Відкритого Кубку Чернігівської області з пішохідного туризму "Адреналін "   2015-2016, Відкритому  Кубку Талалаївського району з пішохідного туризму.

У змаганнях взяли участь 26 команд з Чернігівської, Миколаївської  та Київської областей.

На особистій дистанції        в молодшій групі І місце серед юнаків посів Передній Вадим (команда «Перці»), тренер Перевера О.А., ІІІ місце серед  дівчат посіла Півень Наталія (команда «Рандеву»), тренер Ровенчин О.С..

На дистанції «зв’язки» в молодшій групі І місце зайняли Єсипенко Віталій та Севастьянова Тетяна (команда «Динаміт»), тренер Герасименко А.В.; ІІІ мі ... Читати далі »

Переглядів: 247 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.11.2015 | Коментарі (0)

18 листопада 2015 року управлінням освіти була проведена нарада керівників навчальних закладів у режимі вебінару. Проведення таких нарад дає змогу впроваджувати ІКТ в управлінську діяльність.

З питанням «Про забезпечення навчальних закладів педагогічними кадрами та підготовка кадрового резерву в навчальних закладах» виступив начальник управління освіти С.М.Крапив’янський, який наголосив: «Загальні процеси реформування освіти потре­бують нових підходів до керування навчальним закладом. Процес модернізації формує керівни­ка як сучасного управлінця, спроможного забез­печити оптимальну інтенсифікацію навчально-виховного процесу, адаптувати освітню установу до умов, що постійно змінюються, визначити найбільш ефективні форми і метод ... Читати далі »

Переглядів: 280 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.11.2015 | Коментарі (0)

11 листопада -  День незалежності Польської  республіки. Відмітили це свято й у Ніжинській гімназії №16. Дирекції, учасникам спілки «Астер» та гостям була представлена невелика концертна програма. Учні гімназії, що вивчають польську мову, читали патріотичні вірші. Студенти НДУ  розповідали про історію Польщі та її незалежність під керівництвом вчителя польської мови пані Люцини Ейми. Ансамбль «Гвяздечка», художній керівник Катерина Ровенчин, виконував пісні про любов до Польщі, про її свободу, герб, прапор. З привітальним словом виступили: президент спілки поляків «Астер» міста Ніжина Белінська Фелікса Феліксівна;  начальник управління культури Примаченко Валерій Степанович;  кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови НДУ Пугач Валентина Миколаївна;  кандидат історичних наук, доце ... Читати далі »

Переглядів: 224 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.11.2015 | Коментарі (0)

11-12 листопада 2015 року  в НДУ ім. М. Гоголя проведено Х міський турнір юних хіміків та   ІУ міський турнір юних географів. У турнірі юних географів  взяли участь 2 збірні команди учнів 10-11 класів та 2 команди студентів 1 та ІУ курсів,а у турнірі юних хіміків - 3 команди учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

На думку  Сенченко Г.Г., декана природничо-географічного факультету НДУ ім .М.Гоголя та членів журі - доцентів кафедри хімії: Семеніхіна А.В., Циганкова С.А., Янченко В.О. і методиста ММК Гіль О.М., інтелектуальне змагання відбулося на високому організаційно-методичному рівні.

Розподіл призових місць за наслідками командного змагання:

І місце – команда «Кластер» учнів ліцею при НДУ ім. М. Гоголя; ... Читати далі »

Переглядів: 301 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 16.11.2015 | Коментарі (0)

11 листопада 2015 р. в ліцеї  відбулось свято «Бринить – співає наша мова, чарує, тішить і п'янить». Учні під час заходу продемонстрували багатство  українських традицій через  граціозну мову танцю, інсценування, в якому передано витончену гру слів. Найкращі риси українців  продемонстрували учні в гумористичному інсценуванні. Осторонь не залишилися глядачі та гості свята, яких долучали до інтерв'ю. Під час свята лунали мелодійні, милозвучні українські пісні, які зачаровували присутніх в залі своєю красою.

Підготували та провели свято вчителі методичної кафедри української філології, яке очолює Сідень С.М.

... Читати далі »

Переглядів: 373 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.11.2015 | Коментарі (0)

  Турбота про здоров’я дітей -  це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності , бадьорості малюків залежить   їхнє  духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань і віра в свої сили. «Якщо дитина бігає і грається їй здоров’я посміхається» -  стверджує  народна мудрість.

Робота з оздоровлення і фізичного розвитку  кожного малюка в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка» проводиться в єдності з природою – адже дитина це часточка природи. Цього дня  різнокольорові барви осені зустріли всіх  малят на ошатному спортивному майданчику, в  чудовому природному оточенні білокорих берізок, червоної калини  -  це День здоров’я в дитячому садочку. Осінь (виховате ... Читати далі »

Переглядів: 428 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.11.2015 | Коментарі (0)

9 листопада 2015 року  у школі № 7 відбулося міське свято, приурочене Дню української мови й писемності. З вітальним словом виступив начальник управління освіти Крапив’янський С.М. Літературно-музичне дійство на сцені, підготовлене учнями ЗОШ І-ІІІ ст. №7, змусило ще раз перегорнути трагічні сторінки історії мови, розкрило велич і невмирущість народного скарбу. Вічний Тарасів «Заповіт» прозвучав п’ятьма мовами. Поет і перекладач Гадзінський О.Є. розкрив таємниці народження слова, прочитав власні переклади з польської та болгарської. Емоційному впливу сприяв удало дібраний музичний та мультимедійний супровід. Зустріч шанувальників мови перетворилася на свято єднання.

... Читати далі »

Переглядів: 347 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.11.2015 | Коментарі (0)

З ювілеєм!

 

Шановний   Сергію Даниловичу!

 

Управління освіти Ніжинської міської ради вітає Вас з

ювілейною датою – 75-річчям. 

Здоров’я, щастя зичим не на рік

На все життя бажаєм його щиро.

Щоб радісним і довгим був Ваш вік

... Читати далі »

Переглядів: 224 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.11.2015 | Коментарі (1)