Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 121 122 123 124 125 ... 149 150 »

В рамках акції «16 днів гендерної рівності» був проведений соціальним педагогом Жилінською А.В. тренінг «Рівні права – рівні можливості» у 7 класі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст..№2.

Метою тренінгу було формування поняття такої важливої соціальної категорії як «гендер»; виховання засад гендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі.

Діти активно брали участь у тренінгу. Вправа «Ромашка»  формувала в учасників навички самопізнання, де потрібно було себе презентувати як частину соціуму.

Гру-руханка «Хто Я» ставила за мету усвідомлення присутніми, що різниця між людьми як особистостями більша, ніж просто різниця між статями.

... Читати далі »

Переглядів: 280 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 01.12.2015 | Коментарі (0)

  У Ніжинській гімназії №3 відбувся найчарівніший  конкурс краси і грації «Міс Осінь - 2015» за темою: «Україна золотом осені закосичена».

         Підбивало підсумки   конкурсу журі – цінителі розуму, краси і таланту:

      Копиця Наталія Миколаївна – депутат обласної ради, співорганізатор міського конкурсу краси «Перлина Ніжина», спонсор  Всеукраїнського конкурсу «Міні-Міс», меценат благодійних заходів міста, директор ПП «Копиця», ділова жінка,  випускниця гімназії №3.

      Мартиненко Володимир Васильович – кандидат історичних наук, доцент к ... Читати далі »

Переглядів: 327 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

   Місток, що з'єднує дошкільну і початкові ланки  освіти, має бути  міцним і надійним. Ця думка стала провідною на семінарі з наступності у роботі  дитячого садка і школи  щодо формування природничо-екологічної компетентності   дітей, який  відбувся 26.11.2015р. на базі дошкільного навчального закладу №9 «Лілея» (завідувач Манько Г.В.). Цей заклад  працює за пріоритетним напрямком екологічного виховання дошкільників, є базовим  з даної проблеми.

      За круглим столом зібралися методисти,  вихователі дошкільних закладів і вчителі перших класів, які аналізували зміст програм з природознавства у старших групах та 1 класі, простежували наступність у їх змісті та шляхи їх реалізації. Учасники ... Читати далі »

Переглядів: 364 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

 З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 пройшов ряд заходів із вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Протягом тижня діяла тематична виставка історичної літератури «Запали свічку пам’яті», яку було підготовлено бібліотекарем школи. Учні мали змогу ознайомитися із книгами, які висвітлюють причини та наслідки трагедії.

З учнями старших класів 26.11.2015 учителем історії Павлюк В.І. було проведено урок пам’яті на тему «Голодомор в Україні: події, факти, уроки

У шкільному музеї з ініціативи директора школи, учителя історії Манойленка О.І. було створено виставковий стенд «Люди правди», де використано матеріали Українського інституту Національної пам’яті та Сл ... Читати далі »

Переглядів: 226 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

        Щороку, в останню суботу листопада, Україна відзначає День пам’яті жертв  Голодомору 1932-1933 років.

      Історія людства не знала раніше такої жорстокості, такого звірства. До того ж страхіття голодомору в Україні тодішня влада намагалася приховати. І все ж вони дійшли до нас. Ми з болем говоримо про це. Що ж забрало в могили мільйони великомучеників голодного року? Хто є винуватцем злочину? Які масштаби трагедії? На ці питання спробували відповісти і ми: вчителі та учні

загальноосвітньої школи №14.

  ... Читати далі »

Переглядів: 235 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

20 листопада 2015 року в актовій залі Ніжинської гімназії №3 відбулося незабутнє родинне свято «Людина починається з добра», підготовлене та проведене вчителем української мови та літератури Федюрко Вірою Григорівною та її вихованцями – учнями 8-А класу.

Атмосфера родинного затишку, людяності й доброти запанувала з перших хвилин дійства. Вишукані українські вишиванки заясніли не тільки в дітей та їх наставника, а й у батьків, які прийшли на свято. Щире, добре українське слово вчителя, ведучих Лисечко Валерії, Литвиненко Тамари та Литовченко Валерії і всіх учнів, неповторні звуки мелодій та пісень, оригінальні танцювальні композиції і розмаїта виставка батьківських та учнівських робіт –  про це говорили всі гості та вчителі.

Глядачів вразила танцювальн ... Читати далі »

Переглядів: 261 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

 "Дитинство моє синьооке" - так називається в цьому навчальному році традиційний осінній шкільний театральний фестиваль, який розпочався в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17.

25 листопада 2015 року на сцені учні 2-4 класів. В актовій залі жодного вільного місця. Мами, татусі, бабусі, дідусі - найсуворіші глядачі. Однокласники та учні початкових класів - найемоційніші.

"Казка про веселку", "Рукавичка" на сучасний лад, "Фіолетове зайченя", інсценізації народних пісень із захопленням були переглянуті глядачами фестивалю.

&quo ... Читати далі »

Переглядів: 268 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

У   ЗОШ І-ІІст.№2 вже декілька років активно працює загін Юних інспекторів руху, який регулярно здійснює рейди з метою перевірки знань правил дорожнього руху  учнями  .

Після канікул члени загону ЮІР провели вікторину на знання правил дорожнього руху з учнями початкової школи. Приємно відзначити, що учні 1 – 4 класів добре знають «Азбуку пішоходів».

Члени ЮІР, учні 7 класу, разом з класним керівником Шафран С.В. здійснили черговий рейд до пішохідних переходів по вулиці Шевченка. Вони ставили за мету перевірити правильність виконання правил пішоходів учнями школи та їх батьками. Зауважень не було. Але в ході перевірки підтвердилось, що  водії дуже рідко зупиняються на «зебрах» біля ЗОШ №2 та 3-го мікрорайону.

 Впев ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2015 | Коментарі (0)

23 листопада 2015 року в ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 відбулися урочистості до Дня Гідності та Свободи. Організатором виступила вчитель історії та правознавства Кресан А.О. і учні 9-Б класу. Учасники зібрання згадали річниці початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддали належну шану громадянському подвигу, запаленими свічками та хвилиною мовчання вшанували патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Перед присутніми виступили гості – безпосередні учасники подій: Глєбов С.Г. (батько одного з учнів) та професор НДУ Луняк Є.М. Учитель Кресан Ж.В. розповіла про загиблого  учасника АТО, випускника школи Ткаченка Руслана.

Переглядів: 207 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2015 | Коментарі (0)

          18-19 листопада у шаховому клубі ДЮСШШ відбувся командний чемпіонат міста з шахів серед учнів ЗНЗ, у якому взяли участь 12 збірних. За умовами турніру до складу кожної з команд увійшли найсильніші гравці школи – три хлопці та одна дівчина 2002 р.н. та молодші. Від початку змагань головна боротьба розгорнулася між командами ЗОШ № 1, 7, гімназій № 3 і 16. Після третього туру безумовними лідерами шахових перегонів стали юні шахісти гімназії № 3: Вадим Мартиненко, Кіріл Білиловець, Данііл Малашич і Владислава Шейко. Вони впевнено пройшли всю турнірну дистанцію, вигравши всі матчі, та здобули переконливу перемогу зі стовідсотковим результатом — 18 з 18 можливих! Більш запеклі шахові баталії точилися за друге та третє місця між ЗОШ № 1 та гімназі ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2015 | Коментарі (0)