Головна » 2016 » Лютий » 29 » 50 років дошкільному навчальному закладу №13, золотий ювілей чарівній «Берізці» з пріоритетним напрямком роботи національно-патріотичного
14:18
50 років дошкільному навчальному закладу №13, золотий ювілей чарівній «Берізці» з пріоритетним напрямком роботи національно-патріотичного

50 років дошкільному навчальному закладу №13, золотий ювілей  чарівній «Берізці» з пріоритетним напрямком роботи національно-патріотичного і духовного виховання малого українця на засадах національної концепції Софії Русової.

         Це  «хата радості», «Колиска Дитинства і Любові» для 6тис. маленьких ніжинців! Цього дня святкувалася ще одна важлива подія – 160 річчя Софії Русової – фундатора національного виховання, професора, дорогої землячки імя якої ДНЗ №13 отримав першим на Чернігівщині. І це знаково!

         Два свята з’єдналися в одне  вишиваним перевеслом, як дві долі. З особливою шанобою і гордістю в урочистому вітанні до всіх  звернулися  секретар Ніжинської міської ради В.Салогуб, заступник начальника управління освіти  Н.Пономаренко, методист ММК , заслужений працівник освіти Л.Василевська,  колишні випускники, ветерани  закладу.

 Скільки тепла і щирих побажань, незвичайних  подарунків отримав садочок від   міського голови А.Лінника, депутата Ніжинської міської ради В. Башинського , голови президії працівників освіти В.Сорокіна,  військового  комісара В.Якущенка, від директора фірми «Лакс» А.Литвина, від цілої делегації  ніжинської поліції на  чолі з Т.Балабайко, від  давніх друзів громадської організації Ліга «Ділова жінка» на чолі з Т.Стратілат, від родини  батьків закладу, на чолі з головою піклувальної ради М.Максименко.

Батьківська родина - це перші порадники і помічники в любі часи, бо багато років працює  заклад за принципом «Садок і родина -  сім’я єдина». Скільки їх активних і творчих, щедрих і розуміючих !  Слова найщирішої вдячності всім Вам, дорогі батьки.

Святковий  коровай і ювілейний торт, небачених розмірів, люб’язно подарував Ніжинський хлібзавод, директор  Я.Дмітрєнко .

Зворушливі слайди про Софію Русову, ліричні поезії, патріотичні пісні, запальні таночки перепліталися з історією становлення дошкільного навчального закладу, його зростання. Зволожені очі гостини,  мимоволі ловили колишні чорно-білі світлини  слайдів маленьких вихованців, молодого колективу садочка, пригадували, ділилися спогадами…

Атмосфера родинного, ювілейного дійства  зворушила всіх бо,  чи можна бути байдужим, коли   душа  від  спогадів , від радості за дітей  співає? Жовто-блакитні кульки, рукотворні деревця   «Саду духовності»,  надали  особливого, незабутнього колориту цієї зустрічі. Тож хай  і в подальші роки квітне   «Берізка», що працює за золотою спадщиною  Великої  Софії, з’являються     нові ідеї, цікаві традиції, а маленькі ніжинці і через десятиліття пам’ятатимуть і пишатимуться своєю вишуканою національною колискою.

                             Завідувач ДНЗ     Н.Примушко

            

Переглядів: 541 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar