Головна » 2019 » Березень » 1 » 43-і міські змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання
16:24
43-і міські змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

28 лютого 2019 року на базі Ніжинської станції юних техніків відбулися 43-і міські змагання  учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, що проводились в рамках Всеукраїнського конкурсу-змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання відповідно до наказу МОН України від 21.11.2018 р. № 1292 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)». 

Змагання відкрили директор СЮТ Щекотіхін В.В. та методист Яременко Н. Г.. Вони щиро привітали учасників змагань, побажали їм натхнення та завзятості у практичній роботі та теоретичному заліку, подальших творчих успіхів в оволодінні навичками конструкторів, винахідників, раціоналізаторів.

 В змаганнях взяли участь 17 наймолодших юних техніків міста, учні загальноосвітніх закладів № 2, 3, 4, 7, 9, 10, 16, 17, які успішно подолали всі випробування конкурсу-змагань – теоретичне завдання (тести), технічне завдання (виготовлення моделі певного транспорту та об’ємної геометричної фігури), спортивно-технічне завдання (виготовлення моделі планера та його запуски) – і у особистому, й у командному заліку. Враховувались правильні та чіткі відповіді стосовно теоретичного заліку; якість вирізання, складання, склеювання та естетичного вигляду геометричної фігури та моделі автомобіля; чіткість та відповідність параметрам у виготовленні літачка та дальність його польоту у 3 спроби.

Організатори змагань, співробітники СЮТ  Примушко Т. А., Нечваль О. А., Безпала Н. І., Беленко Л. М., Іванютін Ю. М., Щекотіхін І. В., Піщанська О. В.  зробили все для того, щоб захід пройшов святково, творчо, злагоджено, в доброзичливій атмосфері. Учасники та керівники команд навіть не помітили як пролетів час, а змагання тривали більше трьох годин – із 13.00 до 16.30.

Вітаємо переможців змагань – команди ЗОШ № 10 (І місце), 9 (ІІ місце) та 17 (ІІІ місце)! Вітаємо переможців змагань в особистому заліку – ученицю 4-Г класу ЗОШ № 10 Шабанову Анастасію (І місце), учня 3-Б класу ЗОШ № 9 Шуляка Дениса (ІІ місце) та ученицю 4-А класу ЗОШ № 17 Марченко Вікторію (ІІІ місце), котрі своїми теоретичними знаннями, практичними уміннями, творчими здібностями довели, що вони гідні представляти честь свого міста на обласному рівні 4 квітня в м. Чернігові.

Варто відзначити, що всі учасники змагань мали високий рівень знань та були добре практично підготовлені. Юні техніки-початківці були нагороджені грамотами й подяками Ніжинської СЮТ та отримали заохочувальні призи. Дякуємо всім учасникам змагань за активну участь, наполегливість, вправність та старанність! Дякуємо керівникам команд за належну підготовку дітей до участі в змаганнях та значний внесок у популяризацію науково-технічної творчості серед учнів молодшого шкільного віку! 

Переглядів: 115 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar