14:36
25.06.2015р.

25 червня 2015 року  в дошкільному навчальному закладі № 9“Лілея” відбулося свято з нагоди  Дня Конституції України, на якому  були присутні діти, батьки та педагоги.  Розпочалося  воно  з  виконання  Гімну України.   У ході  заходу малята дізналися про те, що в кожній країні є закони - правила, за якими живуть  її мешканці. А серед них -  найголовніший, що зветься словом "Конституція". У поезії і піснях діти й дорослі прославляли державні символи,  свою рідну  мову,  національні святині,   традиції і звичаї, що склалися упродовж багатьох століть.

      Особливу увагу організатори свята приділили формуванню у дітей поняття про  Конституцію як закон, у якому записано права українців  на життя,  житло,  працю,  відпочинок,  лікування та ін. Разом з батьками малята поринули у світ казки як найдоступнішої форми  для розуміння прав людини та  їх порушення. Українську народну казку «Коза-дереза», у якій порушено право на житло,  показали творчі  вихованці  середньої  групи  «Казкарики». Мова йшла і про обов'язки, записані в Конституції - захищати свою Батьківщину, берегти природу,  дотримуватись  Конституції та інші. 

   Саме на таких заходах вихованці дошкільного закладу вчаться любити батьківщину, у них уже з раннього віку формується громадянська позиція, почуття гідності. Про це говорили діти, батьки, вихователі в унісон поезії, яка звучала на святі:

 Вишита колоссям і калиною,         

Ще пройти доріг нам слід багато,

Вигойдана співом солов'я,

Свято майбуття, надії свято.

Звешся величаво - Україною,

Ти ж бо українка, Україно,

 

Земле зачарована моя.

Як твої лелеки, журавлі,

Нині свято нашого народу,

У твоїх очах співа барвінок-

Свято України, її роду!

І калини гілка на чолі.

 


25.06.2015 малюки дошкільного навчального закладу № 21 «Калинонька» святкували День Конституції.

До дітей на гостину завітали маленька Україночка та Мудра Сова, які принесли в дарунок книгу, де зібрані найголовніші закони нашої держави – Конституцію.

На святі дошкільнята ще раз пригадали права українців, розповідаючи вірші про рідну мову, домівку, співаючи пісні про Україну, переглядаючи повчальні казки.

 

Переглядів: 442 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar