Головна » 2014 » Жовтень » 23 » 23 жовтня 2014р.
17:29
23 жовтня 2014р.

17 жовтня 2014 року позашкільним навчальним закладом «Ніжинським Центром туризму і краєзнавства учнівської молоді» були проведені ХІ міські змагання зі спортивного орієнтування серед команд учнів навчальних закладів м.Ніжина. В змаганнях взяли участь команди №1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17 та гімназії №16. Змагання проходили на двох дистанціях. На дистанції «За вибором» (пари) кращою стала пара Гімназії №16 у складі Коробки Дениса та Лелетко Максима, а у командному заліку першість на цій дистанції посіла команда ЗОШ №9. У змаганнях на дистанції «за вибором» особисто-командна естафета кращими стали: серед юнаків Панін Артем та Забіла Нікіта (ЗОШ №9) та Агафонов Арсеній (ЗОШ №10); серед дівчат: Полянська Анастасія (ЗОШ №2), Ярослав Анастасія (ЗОШ №15), Гавриш Аліна (гімназія №16). У загальному заліку переможцями змагань стала команда ЗОШ №9, друге і третє місця посіли команди Гімназії №16 та ЗОШ № 7.

У Ніжинській ЗОШ I-III ступенів №7 проходить повторна акція серед учнів молодшої та середньої ланки «Лист пораненому». Захід проходив у співпраці з представниками церкви Всіх святих. Дитячі аплікації, листи та малюнки були передані отцю Сергію.

20.10.14 р.  пройшов запис читачів 2-х класів до шкільної бібліотеки.

 


Серед головних завдань, які покликана вирішувати сучасна школа, – створення освітнього середовища, сприятливого для збереження та подальшого зміцнення здоров’я школярів, формування у них свідомого ставлення до свого життя і здоров’я. З цією метою з 15.10 по 24.10 у Ніжинській ЗОШ І-ІІ ст..№8 проходить тиждень здоров'я та спорту, сприяння здоровому способу життя.

Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою «Здорова школа – у здоров'ї кожного», яку підготувала вчитель з основ здоров'я Бабич Ю.В. Класні керівники 1-9 кл. провели години спілкування «Що означає бути здоровим». Між командами учнів 5-6 та 8-9 кл. вчителем фізкультури Багмутом Ю.О. були організовані захоплюючі змагання з піонерболу та волейболу. Учні 6-7 кл. під керівництвом Бабич Ю.В. створювали плакати «Дерево мого здоров’я» та «У світі спорту», учні 1-4 кл. мали можливість переглянути мультфільм «Азбука здоров’я», а  після перегляду фільму «Це не сон! Ні шкідливим звичкам» учні 6-9 кл., переконались у шкідливому впливі на організм людини деяких звичок.  23.10.14 р. проведені спортивні змагання «Веселі старти» між учнями 1-4 класів.

  Цікавою та емоційною була зустріч учнів  6-9 кл. із фельдшером соціальної допомоги ННД Проніним Дмитром Миколайовичем, який розповів про шкідливість пива та інших алкогольних  напоїв на організм дітей та підлітків, із своєї власної практики навів вражаючі факти алкоголізму та наркоманії.

 

 


         На виконання розпорядження виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації від 30.09.2014р. № 568 «Про організацію і проведення штабного тренування з питань цивільного захисту населення»  22 жовтня 2014 року для учнів 1-11 класів та працівників ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 було здійснено тренувальне навчання з цивільного захисту із ввідною "Артобстріл". Із 1005 по 1015  звучав аудіофайл. Усі учасники уважно вслуховувались у слова диктора, почуту інформацію передадуть своїм близьким, знайомим сусідам.


         21.10.2014 року учні 5-11 класів переглянули виставу  "Борітеся -  поборете, вам Бог помагає!" у театрі ім. М. Коцюбинського.  Патріотичний настрій вистави пройняв душу кожної дитини. Учні із захопленням слухали вірші та пісні про Україну, її героїчну історію. Ніхто із присутніх не залишився байдужим до віршів та пісень, відеофільму, який супроводжував тексти. Вражала талановита гра акторів. Заключним етапом стало виконання Гімну  України всіма присутніми в залі.

 

 

Переглядів: 393 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar