Головна » 2015 » Квітень » 24 » 23 квітня 2015р.
09:50
23 квітня 2015р.

23.04.2015 року в рамках Тижня екології відбулася конференція для учнів 8-11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  «Органічне землеробство – чиста продукція». Був запрошений керівник Ніжинського «Клубу органічного землеробства» Шуліка Дмитро Олександрович. Учнів ознайомили з ризиками  для здоров’я людини від споживання сільськогосподарської продукції, вирощеної із застосуванням агрохімікатів та пестицидів. Учасники отримали роздатковий матеріал  «Екологічно відповідальне харчування», «Цифри та факти для роздумів», «Органічне землеробство. Технічні можливості». Популяризація органічного землеробства допоможе учням більш свідомо та відповідально підходити до збереження здоров’я та охорони довкілля.

 


 

23 квітня в Ніжинській гімназії №3відбулося родинне свято учнів 1-Б класу «Де  найкраще місце на землі», яке підготувала Марій С.І. у співпраці із викладачем НДУ Качаловою Т.В. та студентами факультету психології та соціальної роботи. У святі задіяні батьки учнів, які допомагали в організації свята, готували собі і дітям чудові костюми, брали участь у виставі, співали. Цікавим моментом заходу є спільне виконання танців, пісень, яке готували керівники гуртків Семенець Л.Г. та Вергун І.В. У ході свята діти навчилися дружити, бути добрими, толерантно ставитися до інших. Подібні заходи об’єднують дітей і батьків у справжню міцну гімназійну родину.

Для учнів 8-В класу було проведено родинне свято  «Я і Україна –  єдина родина». Старшокласники відчули себе часточкою і невід’ємною часткою нашої держави. У дусі національно-патріотичного виховання співали пісні батьки і бабусі, учні виконували пісні про родину, Україну.

Були продемонстровані вміння і захоплення родини деяких учнів (вишивка, витинанка, малюнки). Єдність і злагоду продемонстрували учні   8-В класу, їхні батьки та класний керівник Сіменок Т.ІВ.

Переглядів: 336 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar