Головна » 2014 » Вересень » 26 » 22-26.09.2014р. частина 2
14:07
22-26.09.2014р. частина 2

24.09.2014 р. у дошкільному навчальному закладі  № 9 «Лілея» відбулося  свято  «Без  довкілля  не може й  миті на землі людина  прожити»

       Захоплюючі  мандрівки  у  казкову  країну  Природи стали традиційними в дошкільному закладі, що працює за пріоритетним напрямком екологічного розвитку дітей.

       Старші  дошкільнята  групи « Чомусики» представили  цікаву  гру-виставу «Перепустка   у  природу  для  малят». Цей захід дав  можливість і  педагогам, і  вихованцям ще  раз замислитись  над одвічною  проблемою  єдності людини  і  природи, гуманного  ставлення до  неї,  познайомити  дошкільнят  з  правилами  поведінки  у  природі  так, щоб  маленькі  серденька   не залишилися   байдужими.

17.09.2014р. на  площі Франка діти та педагоги дошкільного навчального закладу № 23  проводжали добровольців у зону АТО у складі батальйону «Ніжин».           

          Дошкільнята читали вірші та дарували власноруч зроблених голубів миру і малюнки-обереги. Завідувач Василенко Л.В  разом з дітьми подарувала емблему-оберіг, на якій зображено герб Ніжина та дитячі долоньки і зазначила: «Долоньки,  зображені на малюнках та на оберезі будуть зігрівати вас у дорозі, а коли ви повернетеся назад, вони ж вас і обіймуть». За дитячі малюнки командир батальйону ОУН дякував особливо, оскільки «долоньки, які малювали ніжинські дітлахи, вже рятували бійців своїм теплом та любов’ю, коли їм дивом вдалося вижити під мінометним обстрілом».

Переглядів: 350 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar