Головна » 2017 » Квітень » 21 » 20 квітня Ніжинська гімназія №3 гостинно відчинила двері для майбутніх першокласників та їх батьків
14:34
20 квітня Ніжинська гімназія №3 гостинно відчинила двері для майбутніх першокласників та їх батьків

20 квітня Ніжинська гімназія №3 гостинно відчинила двері для майбутніх першокласників та їх батьків

         На свято завітали і малюки з ДНЗ № 16 «Оленка». Гамірно і людно було в актовій залі, бо менше  ніж за півроку гімназія буде зустрічати 85 діток з усіх куточків міста.

         Школа сьогодні – об’єкт пильної уваги і обговорення в соціумі. Батьків цікавить атмосфера, яка оточує дітей, і якість освіти. Директор гімназії Пушкіна Вікторія Володимирівна презентувала навчальний заклад, досягнення педагогів та учнів, наголосила, що початкова школа на перше місце ставить створення умов для всебічного розвитку  дитини та максимально комфортного перебування в навчальному закладі.

         Вікторія Володимирівна висловила подяку міській владі, Управлінню освіти за постійну увагу до проблем гімназії, за виділення коштів на ремонт комунікацій, даху, заміну вікон, обладнання для кабінету інформатики, кабінету «Захисту Вітчизни», віртуального тиру.

         А для малюків відбулося справжнє театралізоване свято. Вони побачили виступи учнів 1-Б класу (учитель  Біла Л.М.), вихованців драматичного гуртка (керівник Павлова А.М.),  казку «Пан Коцький» (вихователь Котельницька І.Ю.), реп-казку «Колобок»  англійською мовою (учитель  Шилова Л.О.), гурту «Джура» (керівник Семенець Л.Г.), взяли участь у флеш-мобі «Весела перерва» (хореограф Вергун І.В.).

         Цікавою несподіванкою для присутніх став виступ волонтерки Корпусу Миру міс Ейпріл,  яка читала поезію Т.Г. Шевченка українською мовою.

         Зустріч із майбутніми першокласниками та їх батьками закінчилася екскурсією закладом.

Переглядів: 239 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar