16:57
20 червня 2014р

14 червня 2014 року відбулося урочисте відкриття І зміни позаміського табору відпочинку та оздоровлення імені Якова Петровича Батюка у селі Вертіївка.

Царенко Л.В., господиня великої родини усміхнених дітей та батьків, які зібрались на концерт, щиро вітала з початком літнього сезону.

Лінник А.В. голова Ніжинської міської ради від усього серця побажав дітям оздоровитися, знайти нових справжніх друзів та добре відпочити. Також серед поважних гостей, які завітали до табору були присутні: Пономаренко Н.О. тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління освіти, Волкова Н.П. директор фонду соціального страхування населення з тимчасовою втратою працездатності.

Вожаті та вихователі всього за три дні зуміли згуртувати дітей та створили справжнє свято, на якому вони з’явились у вигляді відомих персонажів сучасних коміксів та мультфільмів.


З метою здійснення державного контролю за діяльністю закладів міста з 02 по 16 квітня 2014 року проведено державну атестацію позашкільного навчального закладу.
  При здійсненні атестаційної експертизи члени незалежної експертної комісії провели співбесіди з адміністрацією та педагогічним колективом, вихованцями закладу; проаналізували документацію, анкетування учасників навчально-виховного процесу.
  Приміщення закладу за адресою вул.. Братів Зосим, 6 передане у користування у 2002 році. Проектна потужність розрахована на 285 учнів.
  Навчальний заклад укомплектований педагогічними кадрами на 100%. Загальна чисельність педагогічних працівників складає 21 чол., двоє з яких сумісники. Усі педагоги працюють за фахом, мають освіту, що відповідає вимогам, визначеним нормативно-правовими актами у галузі освіти.
  Повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр мають 16 педагогів, незакінчену вищу (бакалавр) – 1, середню спеціальну – 4.У навчальному закладі 1 педагог нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 3 педагогічних працівники – Грамотами МОНУ, 10 – Грамотами (Подяками) Чернігівської ОДА, 5 – Грамотами Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, 8 – Грамотами Укрдержцентру, 10 – Грамотами Управління освіти Ніжинської міської ради.
  У 2013-2014 н.р. у 75 гуртках Станції юних техніків займається 1090 вихованців. З них 46 груп початкового рівня підготовки, 28 - основного рівня підготовки. Середня наповнюваність груп становить 14,5 чоловік. За останні три роки кількість вихованців закладу зросла на 4,3%.
  Упродовж 2011-2013 років СЮТ організовує і проводить міські змагання з початкового-технічного моделювання, традиційною стала міська виставка, присвячена Новорічним святам, персональні виставки вихованців СЮТ у художньому відділі краєзнавчого музею (О. Калашник – вихованки гуртка «Дизайн», студії «Журавлик» - гурток «Оригамі» ).
  На обласну виставку декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” за останні три роки Ніжинською СЮТ було подано 27 експонатів, з них 12 отримали призові місця. На Всеукраїнську виставку - 12 робіт, з них 8 призових. Серед переможців вихованці гуртків «Дизайн», «Лозоплетіння», «Декоративний розпис».
  Із 30 експонатів, поданих на обласну виставку з початкового технічного моделювання, 13 отримали призові місця; на Всеукраїнській виставці - 5 дипломів за перші місця і 1 - за друге.
  6 експонатів отримали призові місця на обласній виставці «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та взяли участь у Всеукраїнській.
  У обласному конкурсі на кращий освітній проект були відзначені роботи керівників гуртків Корженко Л.Ф. та Примушко Т.А. - дипломом І ст., робота Беленко Л.М. – дипломом – ІІІ ст.
  Керівник гуртка ПТМ Подшиваліна Н.М. взяла участь у Всеукраїнській виставці видавничої продукції з питань позашкільної освіти «Збережемо довкілля» та нагороджена дипломом ІІ ст. в номінації «Реклама досягнень позашкільного навчального закладу».
  Членами експертної комісії аналізувалась і діяльність робочої групи школи та матеріали самоаналізу. Загальна кількість балів за матеріалами самоаналізу 72.72, за матеріалами експертної комісії – 72.39 . При підведенні підсумків роботи експертної комісії більш детально розглядалися протоколи ,у яких було розходження. Адміністрація закладу та члени робочої групи погодилися із оцінкою діяльності, визначеною експертною комісією.
  Наказом Управління освіти і науки Чернігівської ОДА від 05 червня 2014 року №179 «Про результати державної атестації та ліцензування навчальних закладів області» Ніжинську станцію юних техніків Ніжинської міської ради Чернігівської області визнано атестованою ( рівень освітньої діяльності достатній ).
  
   З 7 червня по 20 червня 2014 року працював заклад відпочинку «Наметове містечко» на базі центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. 20 учнів шкіл міста на байдарках подолали р. Псел по Сумській та Полтавській областях. Учасники походу відвідали історичні місця областей, познайомились з краєвидами та провели багато веселих свят.
  
   З 02 по 20 червня 2014 р. на базі Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя цього року розпочала діяльність літня школа для обдарованої молоді «Промінь» – перша в місті. Це заклад з денним перебуванням. Засновником є управління освіти Ніжинської міської ради і Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя. Літню школу створено з метою розвитку здібностей обдарованих та талановитих учнів ліцею, поглиблення їхніх знань і вмінь з навчальних дисциплін, відпочинку та психологічного розвантаження дітей, задоволення потреб у професійному самовизначенні.
  Школа працює за власним планом роботи. Учні навчаються в мікрогрупах, які поділені за профілем. Із дітьми щодня займаються професійні педагоги, вихователі, психолог ліцею, створюючи необхідні умови для проходження літньої практики та активного фізичного й творчого відпочинку вихованців. Керівництво закладу реалізовує права кожної дитини на повноцінний відпочинок, зміцнення здоров'я, задоволення навчальних інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб старшокласників.
  Для учнів літньої школи, окрім навчальних пар, проведено День здоров'я, інтелектуальний турнір «Найрозумніший». Діти відвідали виставу Ніжинського академічного драматичного театру імені М.Коцюбинського, відвідали Калинівку, Умань, Київ. Проведені заходи спрямовані на патріотичне, фізичне, моральне виховання старшокласників та пропаганду здорового способу життя.
  Без сумніву, літня школа – це інновація в освіті: поєднання навчання та відпочинку. Керівництво закладу творчо підійшло до проведення дозвілля дітей, глибоко опрацювало зміст нових форм організації навчального процесу. В учнів – приємні враження, бо кожен день тут заповнений розважальними програмами, спортивними змаганнями, а все це формує в дітей прагнення до самовдосконалення. Ліцеїсти емоційно обговорюють спільно проведений час і переживають у спогадах все від початку до кінця.
  

Переглядів: 701 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar