Головна » 2019 » Березень » 15

    У ННВК №16 «Престиж»15 березня відбулося засідання опорної школи вчителів іноземних мов. Опорна школа на базі нашого закладу працює вже 18 років, і, сподіваємося, стала центром науково-методичної та практичної допомоги для вчителів міста. Усі члени ради опорної школи, вчителі іноземних мов ННВК №16 «Престиж», а також координатор,  методист НМК Даниленко О.Ю., ставлять перед собою мету сприяти розвитку творчої особистості вчителя іноземної мови шляхом впровадження новітніх технологій в освітній процес, керуючись засадами та вимогами  нової освітньої реформи. Працюючи над проблемою «Психолінгвістичні основи іншомовної комунікативної компетентності педагога», завжди знаходимося в пошуку нових ідей та підходів щодо організації роботи школи. ... Читати далі »

Переглядів: 218 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 15.03.2019 | Коментарі (0)

14 березня, у День українського добровольця, у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася година спілкування у формі усного журналу «Живе лиш той, хто не живе для себе…», на яку було запрошено Овсієнка Сергія Миколайовича, добровольця, учасника АТО 2014-2016 рр. Захід був покликаний розвивати любов до Батьківщини, почуття гордості за українських добровольців, вироблення в учнів активної життєвої позиції.

         Ведучі здійснили історичний екскурс від зародження добровольчих батальйонів до сучасних воєнізованих угрупувань. У ході заходу була використана мультимедійна презентація «Добровольчі батальйони». Також ведучі пов’язали даний ... Читати далі »

Переглядів: 165 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 15.03.2019 | Коментарі (0)