Головна » 2017 » Жовтень » 10

8 жовтня в Києві пройшов відкритий турнір з боротьби дзюдо “Король татамі”. У ньому взяли участь вихованці спортивних шкіл та клубів Київщини, Ніжина та Чернігова 2002-2008 років народження.

Кубок переможця вже третій рік поспіль везуть вихованці Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та спортивного клубу єдиноборств “Спарта”.

Результати ніжинських дзюдоїстів:

I місце – Єгор Литвиненко, Матвій Турчин, Тимофій Лаврик, Жаклін Сатарі, Катерина Григорян, Влад Кондратюк, Іван Гармаш

II місце – Кирило Євлах, Кирило Овчарик, Вадим Ляшок, Христина Опанасенко

III місце – Богдан Ковалевський, Назар Чорних, Микита Кирєєв, Олександр Янок, Богдан Косяк.

Вітаємо юних чемпіонів та їх тренерів з перемого ... Читати далі »

Переглядів: 318 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

04-06 жовтня відбулися традиційні змагання педагогічних працівників області зі спортивного туризму, присвячені Міжнародному Дню туризму. Цього року у таборі «Юний турист» обласного Центру національно-патріотичного виховання зібралося 14 команд з районів та ОТГ області. Від Ніжина у команду ввійшли співробітники Центру туризму і краєзнавства та гімназії №3. Керівники гуртків туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного виховання на практиці показували ті навички, яким навчають гуртківців – подолання перешкод за допомогою альпіністської техніки, майстерне володіння велосипедом, рятувальні роботи, в’язання вузлів тощо. Особливе місце серед конкурсів посідає конкурс «Туристський побут». Команда повинна так поб ... Читати далі »

Переглядів: 430 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)