Головна » 2017 » Травень » 26

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Відзначення останнього дзвоника — чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини.
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники, сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Для інших – це прихід літніх канікул, що дадуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил. Свято останнього дзвоника – це  значна подія.
У цей святковий день хочеться висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти, які своїми ідеями, натхненнями та працьовитістю творять наше майбутнє.
Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте дор ... Читати далі »

Переглядів: 610 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)

25 травня у м. Чернігові офіційно завершилась військово-патріотична гра "Сокіл-Джура". На обласному етапі більше 250 учасників з усієї Чернігівщини 5 днів проходили різноманітні випробування. Учасники демонстрували влучну стрільбу, базові знання медицини та історії, а також вміння ходити стройовим кроком.. 

Нагородження переможців відувалося на Красній площі міста під час урочистого закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2017 року за участю голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Петровича Куліча та заступника Міністра, голови головного штабу з організації та проведення ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри « ... Читати далі »

Переглядів: 500 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)