Головна » 2017 » Лютий » 02

30 січня 2017 року в учнів 8 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, в рамках дня профорієнтації, відбувалась зустріч із працівниками судового апарату.

Секретар судових засідань Кононяко Світлана Анатоліївна змістовно і цікаво розповіла про професії всіх працівників народного суду. Пояснила, яку освіту повинна мати людина, яка має право одягнути на себе чорну мантію.

Учні були запрошені до зали судових засідань. Там вони побачили, де сидять судді з головуючим, де знаходяться прокурор, захисник, а також так звану «клітку», до якої варта вводить правопорушника.

Учні мали змогу одягти на власні плечі чорну мантію і відчути її важкість, подібно до того, як судді часто важко і відповідально вирішувати долю людини.

... Читати далі »

Переглядів: 356 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 02.02.2017 | Коментарі (0)

31 січня 2017 року в учнів 4 та 5 класів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 пройшла зустріч  з представниками Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області ст.інспектором майором поліції Павловою Н.О. та інспектором майором поліції Борздим С.О. Була проведена бесіда профілактичного характеру з безпеки дорожнього руху «Безпека руху – це життя».

Інспектор повторила з учнями значення дорожніх знаків та розмітки на проїжджій частині вулиці. На імітованому перехресті інспектор показала знаки регулювальника. Учні виступили в ролі регулювальника і керували рухом пішоходів та програвали деякі ситуації, що можуть трапитись на дорозі.

... Читати далі »

Переглядів: 455 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 02.02.2017 | Коментарі (0)

Підведення підсумків

Згідно Плану державної атестації дошкільного навчального   закладу (ясла-садок) № 4 „Казочка”  загального розвитку дітей Ніжинської міської ради  Чернігівської області  01 лютого відбулося виїздне підсумкове засідання атестаційної комісії.

У своїх виступах члени  атестаційної комісії відзначили позитивні досягнення у роботі  закладу та надали рекомендації щодо підвищення рівня роботи. Завідувач Гурська О.В. відмітила доброзичливе відношення комісії, а також необхідність проведення такої форми контролю.

За ухвалу:  «  Визнати заклад освіти - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 „Казочка”  загального розвитку дітей Ніжинської міської р ... Читати далі »

Переглядів: 407 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 02.02.2017 | Коментарі (0)

Інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи

1 лютого 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 була проведена інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи у роботі якої взяли участь заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н.О., спеціаліст Управління освіти Коваленко А.М., начальник сектору профілактики правопорушень Єрофєєва Л.Г., головний спеціаліст служби у справах дітей Євса Є.В., завідувачка ММК Левицька Т.М., директор ЗОВД ім. Я. Батюка Царенко О.В. На нараді розглянуто питання «Удосконалення системи профілактичної роботи у школі: досвід, проблеми, результат». Досвідом та проблемами ділилися ЗДВР Солдатенко Т.І. (НВК № 16), Смелянська О.В. (ЗОШ № 17), Барбашина О.В. (гім ... Читати далі »

Переглядів: 450 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 02.02.2017 | Коментарі (0)