Головна » 2017 » Лютий » 01

За кілька кроків до атестації педагогів

«Вихователь мусить бути творцем,

а якщо  його праця лише ремесло,

то немає в світі тяжчого ремесла…» Софія Русова

        

Творчість, а тим більше педагогічна,  не виростає  на порожньому місці, творчість – то преригатива професіоналів. В цьому кожного разу переконуюсь, коли  торкаюсь святого  і справжнього,   неповторно-цікавого , схожого на мистецтва  - діяльності  вихователя ДНЗ №13  «Берізка»  Колесник Альони В ... Читати далі »

Переглядів: 345 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 01.02.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні, 1 лютого, нашим надійним, мужнім друзям - військовій частині А 3160 виповнюється 81 рік. В цей знаменний день, 22 військовослужбовці на чолі із командиром Кушніром Миколою Івановичем, виявили бажання взяти участь у Всеукраїнському флешмобі щодо підтримки учасників бойових дій. Учні Ніжинської загальноосвітньої школи № 17 з відповідальністю та усвідомленням прийняли естафету участі у флешмобі «22pushupchallenge» від військової частини А 3160. Таким чином, молоде покоління висловлює свою підтримку тим, хто повернувся із зони АТО. Юнь демонструє свою готовність до захисту рідної країни, гордість та шану всім, чию душу чи тіло скалічила війна. Ми передали естафету дошкільному навчальному закладу № 25 «Зірочка» . Сьогодні як ніколи нам потрібно об’єднатися від м ... Читати далі »

Переглядів: 391 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 01.02.2017 | Коментарі (0)

Подорож до зимового лісу

Вихованці гуртків «Юні туристи-краєзнавці» та «Військово-патріотичне виховання» Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді взяли участь у дводенній навчально-краєзнавчій екскурсії «Подорож до зимового лісу». На базі табору «Юний турист» обласного Центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій гуртківці знайомилися з природою рідного краю, набували навичок перебування у зимовому лісі, тренувалися орієнтуватися за картою та компасом. А ще не забували про природоохоронну діяльність – прибрали місце відпочинку «любителів природи».

На фото: на крутих урвищах, тренінг з розпалювання вогнища у зимовому лісі, біля контрольного пункту під час ночного орієнтування, Дмитро Юзва та ... Читати далі »

Переглядів: 470 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 01.02.2017 | Коментарі (0)