Головна » 2017 » Січень » 27

 

27 січня 2017 року у Ніжинській гімназії № 3 відбулися урочистості з нагоди 99 річниці бою під Крутами. На заході були присутні поважні гості: міський голова Лінник А.В., заступник міського голови Алєксєєнко І.В., секретар міської ради Салогуб В.В., депутат міської ради Хоменко Ю.В., військовий комісар ОМВК Якущенко В.М., спеціаліст військомату Андрущенко О.О., старший офіцер відділення обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Лисенко В. І., учасники бойових дій на Сході Прощенко С.І., Коваленко М.М., начальник управління освіти Крапив'янський С.М., заступник начальника управління освіти Пономаренко Н.О., представники міського методичного кабінету, вчителі, батьки. Учні з гордістю згадували і вшановували найкращих захисників, наших героїв, які щоденно захищают ... Читати далі »

Переглядів: 275 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.01.2017 | Коментарі (0)

Футбольна перемога учнів Ніжинської гімназії №3

         Ніжин – місто футбольне. Важко сказати, хто з хлопчиків не любить бити м’яча.

         Учні гімназії №3 не є винятком. Багато з них навчається в місцевій футбольній школі і захищають честь Ніжина на найвищих рівнях.

З листопада 2016 року і по 26 січня 2017 року тривав турнір з міні-футболу серед старшокласників міста. На початку змагань команди – учасниці були поділені на дві групи, серед яких і велась боротьба. Цікавим моментом усіх матчів була внутрішня конкуренція між учнями футбольної школи, котрі навчаються в різних загальноосвітніх школах

26 січня відбулись півфінальні ігри і в ... Читати далі »

Переглядів: 324 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.01.2017 | Коментарі (0)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕНИЙ ХАКАТОН

26.01.2017р. в актовій залі НБДЮ за ініціативи Управління освіти Ніжинської міської ради, Ніжинського Будинку дітей та юнацтва спільно з Лігою старшокласників м.Ніжина, вихованцями гуртка «Орієнтир» (координатор – Тимченко А.В.), відбувся І-й міський Хакатон «Hack 4 Energy Youth» з пошуку нових форм проведення випускного балу-2017.  Хакатон мав на меті за короткий термін в умовах обмеженого часу та простору силами новостворених команд напрацювати нові ідеї для проведення загальноміського випускного 2016-2017 н.р. До участі в заході були запрошені заступники директорів з виховної роботи ЗНЗ міста, педагоги-організатори шкіл та представники 11-х класів. В ролі менторів-експертів виступили Пономаренко Н.О., зас ... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.01.2017 | Коментарі (0)

Футбол – улюблена гра мільйонів українців або незабутня зустріч

Прилучення дітей до спорту в нашому дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», справа важлива, актуальна і потрібна всім, бо опікуються нею педагоги, батьки, тренери - викладачі СДЮСФШ (директор Таран Ю.В.)   вже дев’ять  років. При цьому важливо, аби навчання прийомів і правил гри не було самоціллю, а було лише одним із засобів розвитку дошкільнят, а їх у тренера-викладача Бурова Є.С.. - аж 48 хлопчиків! Як діти чекають на тренування, як збираються в спортивну школу і мандрують автобусом! То незабутні враження, то пам'ять дитинства - про улюблену гру мільйонів українців.

Зумів же тренер-викладач зацікавити малят так, що за футбол вон ... Читати далі »

Переглядів: 267 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.01.2017 | Коментарі (0)

Формування патріотизму, відповідальності за долю нації і держави першочергове завдання кожної школи та кожного педагога у вихованні підростаючого покоління. Саме тому 25 січня напередодні Дня пам'яті героїв Крут у 9 класі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 пройшла виховна година, присвячена цій даті. Класний керівник Вовкодав Ольга Григорівна та учні  підготували грунтовну розповідь про події, які відбулися на залізничній станції Крути 29 січня 1918 року під час наступу більшовицьких військ на Київ. Декламували вірші, а також переглянули мультимедійну презентацію.

Діти - майбутнє України, саме їм розбудовувати нашу державу завтра, тому свою історію, її трагічні сторінки вони мають знати та пам'ятати.

.Директор школи      &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 614 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 27.01.2017 | Коментарі (0)