Головна » 2017 » Січень » 11

11 січня 2017 року  Ніжинську гімназію №3 відвідали поважні гості  – депутат  Верховної Ради О.М. Кодола, перший заступник міського голови Олійник Г.М., начальник Управління освіти Крапив’янський С.М., помічник  депутата  Верховної Ради О.М. Кодоли  Стратілат  Т.М., представники ЗМІ, – з нагоди відкриття нового комп’ютерного класу  з ліцензійним програмним забезпеченням.

         Завдяки  спільній праці учнівського, педагогічного колективів гімназія отримала ІІ призове місце в обласному конкурсі на кращий опорний заклад і була нагороджена дипломом Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та комп’ютерним  класом.

   & ... Читати далі »

Переглядів: 366 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.01.2017 | Коментарі (0)

         Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають настрій. Сніг – це найголовніше. Можна стільки різноманітних ігор вигадати! Так, 11.01.2017року в ДНЗ №17 "Перлинка"   завітав   заєць Сніжок і подарував дітлахам веселі зимові забави. Малюки з радістю катали один одного на санчатах, змагалися на лижах, грали в хокей. Та найбільше задоволення принесла дітям гра в сніжки. Такий вид діяльності у дитячому садку розвиває у дошкільнят  рухові якості: швидкість спритність, силу та витривалість, виховує бажання та вміння піклуватись про своє здоров’я через фізичні вправи, вести активний спосіб життя. Веселі зимові розваги подарували малюкам гарний настрій на весь день.

 

Завідуюча ДНЗ            С.М. Гаврилей

... Читати далі »

Переглядів: 283 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.01.2017 | Коментарі (0)