Головна » 2017 » Січень » 06

Коляда іде за собою Святе Різдво веде!

Святе Різдво - чарівна зимова казка, яке повертає кожного з нас в щасливе дитинство, переповнюючи світлими і радісними почуттями, дає невичерпну життєдайну енергію на весь рік.

І вже традиційно в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», де відродження українських традицій на засадах Концепції Софії Русової є обов'язковим, традиційне  проведення народного святкового дійства «Коляда іде за собою Святе Різдво веде», метою якого є виховання любові, поваги до обрядовостей загалом, поглиблення знань дітей про народні звичаї та обряди святкування Новорічно-Різдвяних свят на Чернігівщині, є найріднішим і наймилішим родинним святом...

... Читати далі »

Переглядів: 519 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 06.01.2017 | Коментарі (0)

Гарну традицію в переддень Різдва започаткувала Ніжинська міська влада для обдарованої молоді. Серед переможців другого етапу Всеукраїнських олімпіад з  навчальних предметів були і гімназисти Ніжинської гімназії №3.

Учні навчального закладу є постійними переможцями олімпіад та конкурсів.

Так лише в цьому навчальному році вони вибороли 31 призове місце в міських олімпіадах, 8 з них отримали перші місця. 5 січня 2017 року в великій залі міськвиконкому міський голова  А.В.Лінник, заступник міського голови І.В.Алєксєєнко та начальник управління освіти С.М. Крапив’янський  відзначили  наполегливість, успіх учнів та нагородили  подарунками і дипломами для обдарованої молоді  міста. Талановитим учням та їх батькам було приємно, що міська влада напередо ... Читати далі »

Переглядів: 289 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 06.01.2017 | Коментарі (0)

Екскурсія до унікального музею

05 січня 2017 року учні 6-го та 8-го класів разом зі своїми класними керівниками відвідали унікальний  Музей книги в Чернігівській області, який на професійному рівні комплектує колекції унікальних старовинних видань ХУІ – початку ХХ ст., веде роботу по їх дослідженню, збереженню та реставрації. Учнів вразила атмосфера музею: запах старого паперу, величезні фоліанти у шкіряних та пергаментних палітурках із золотим тисненням, припалі віковим порохом незвичайного велетенського формату обкладинки, видрукувані червоної кіновар’ю вигадливі кириличні заголовки, суворі, наче вишикувані на плацу, рядки готичних текстів…Величезне зацікавлення у учнів викликали виставка, присвячена життю та творчості Т.Г. Шевчен ... Читати далі »

Переглядів: 311 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 06.01.2017 | Коментарі (0)