Головна » 2016 » Грудень » 28

Під Новий рік усі ми, як правило, загадуємо бажання, які обов’язково стануть реальністю, адже саме новорічна ніч творить дива. А в нашій 7 школі існує й інша прикмета: якщо новорічні ранки вдало проведені – чекай успішного року!

Але цього року ретельній підготовці завадила хвороба дітей, карантин. Та надзвичайно творчий педагогічний колектив нашої школи вирішив: чарівній казці з дитинства бути! 

Не можуть учні школи бути акторами – стануть акторами вчителі! Ретельно готувалися, костюми підбирали…

І ось вона – найочікуваніша мить! Святково прибраний зал вщент заповнений дітлахами в карнавальних костюмах та батьками. Вони всі чекали на свято в передчутті чогось незвичайного. Чутка про те, що акторами будуть учителі, розійшлася швидко.

< ... Читати далі »
Переглядів: 513 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.12.2016 | Коментарі (0)

Похід до Ніжинського драмтеатру ім.М.Коцюбинського

27.12.2016 перед новорічнимии святами з ініціативи профспілкового комітету школи педагогічний колектив відвідав виставу «Вірю,  не вірю» Ніжинського драмтеатру ім. М.Коцюбинського. Актори подарували глядачам святковий настрій, спонукали замислитись над тим, яке важливе місце в житті кожної людини займає власна родина і знайти в цьому швидкоплиному житті свою другу половинку.

Ми вдячні колективу нашого драмтеатру за  позитивні емоції та гарний настрій.

 

Директор школи                    Т.В.Кагітіна

... Читати далі »

Переглядів: 330 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.12.2016 | Коментарі (0)