Головна » 2016 » Грудень » 08

06 грудня 2016 року Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради звітував у Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (м. Київ) про завершення дослідно-експериментальної роботи з теми «Система профільного навчання як засіб формування соціально компетентної особистості випускника ліцею». Із доповіддю виступили директор Алєксєєнко Світлана Геннадіївна та заступник директора з навчально-виховної роботи Коткова Людмила Іванівна. Адміністрацією закладу було зазначено, що проведена дослідно-експериментальна робота забезпечила зростання рівня формування соціально компетентної особистості випускника в умовах профільної освіти, сприяла підвищенню педагогічної майстерності вчителів і забезпечила включення їх у дослідницьку інноваційну діяльність. У ... Читати далі »

Переглядів: 313 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.12.2016 | Коментарі (0)

         Стати успішними, чи не цього хочуть більшість людей? Можливість стати успішним закладена в кожному з нас. Але як же досягти успіху?

    Своїми думками з цього приводу ділився сьогодні з гімназистами депутат Ніжинської міської ради, друг і меценат, помічник і автор багатьох ідей Шалай Олександр Віталійович. Він говорив про те, що сучасний світ – це світ конкуренції, а бажання досягти успіху- природне. Що ж заважає людині стати успішною? Перш за все – невпевненість у собі, розчарування, брак підтримки з боку близьких і друзів, відсутність розуміння. Олександр Віталійович говорив учням про те, що сумніваючись у своїх силах людина навряд чи досягне бажаного. Успіх приходить тільки тоді, ... Читати далі »

Переглядів: 371 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.12.2016 | Коментарі (0)