Головна » 2016 » Грудень » 07

Міський конкурс "Діти за безпечний Інтернет"

             7 грудня 2016 р. у приміщенні читального залу Будинку книги відбувся І тур міського  конкурсу  "Діти за безпечний інтернет" в рамках пілотного проекту "Діти й Інтернет". Учасниками проекту  стали шкільні бібліотекарі та учні 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів:

Шекера Оксана (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Савченко Влада та Шмаровоз Валерія (ЗОШ І-ІІІ ст. № 7), Антіпова Аліна та Ікальчик Олександра (ЗОШ І-ІІІ ст. 10), Рудік Максим (ЗОШ І-ІІІ ст. №13), Катруха Дарія та Волох Дмитро (ЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

 Під час представлення та захисту презентацій школярі ставили за мету привернути увагу користувачів до осмисленого освоєння інтернет-простору, а також навчити дітей, підлітків та батьків беспечному користуванню онлайновими технологіями.

Ж ... Читати далі »

Переглядів: 289 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)

Вітаємо чемпіона!

             Педагогічний та учнівський колективи Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 вітають з перемогою Кубрака Івана, учня 10 класу, який  став чемпіоном України з бойового самбо (змагання проходили в місті Ірпінь) та чемпіоном світу з хортингу (змагання відбулися в місті Трускавець).

         Іван змалку цілеспрямований, вольовий,  завжди відстоює свою власну думку. Бойовим самбо та хортингом він займається з 2015 року. До цього займався футболом у ДЮСФШ, де теж мав високі результати.

Хороші успіхи має і у навчанні, захоплюється гуманітарними науками. Займав призові місця на олімпіадах з історії, має га ... Читати далі »

Переглядів: 294 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)

Як козачата відзначали День Збройних Сил України!

06 грудня козачата Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 вирішили відзначити змаганням між куренями. Чого тут тільки не було! І курені свої представляли, і девізи презентували, і в конкурсах змагалися! А які вони спритні, розумні, сильні та моторні! Журі конкурсів, а в його складі були батьки учнів,  довго вагалося – який же курінь є най-най-най…

Маленькі козачки дарували козакам та членам журі свою творчість: мелодійні  пісні, запальні танці.

Перемогу здобув курінь «Молода Січ», друге – «Мужності і волі» , третє місце поділи між собою курені «Козацька зміна» та «Сміливі козачата». А всі разом отримали масу задоволення!

... Читати далі »

Переглядів: 325 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)