Головна » 2016 » Грудень » 05

День волонтера у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7

5 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтера .

У ході проведення заходу школярі мали змогу поспілкуватися з представницею волонтерської групи  «Солдатські страви» Лисивець О.Г. , яка  розповіла учням про  діяльність групи, а науковий співробітник Ніжинського краєзнавчого музею ім.І.Спаського Ємельянов Віктор Миколайович  презентував учням школи книгу «Волонтери. 2014-2016рр», одним із упорядників якої він є.

Готуючись до сьогоднішньої зустрічі, радою старшокласників було організовано збір овочів, необхідних для приготування борщу, які по закінченню заходу школярі передали в «Солдатські страви», аби хоч таким чином ... Читати далі »

Переглядів: 380 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.12.2016 | Коментарі (0)

Початок зими для юних інтелектуалів Чернігівської області ознаменувався визначною подією, на яку з особливим нетерпінням чекали переможці обласного Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» у 2016 році – команда «Кліо» з міста Ніжина (педагог-тренер – Василь Сурков).

Кияни, одесити, ніжинці та гості з сусідньої Білорусі зібралися 2 грудня 2016 року в знімальному павільйоні чернігівської філії НТКУ для того, аби позмагатись в інтелектуальній грі «Віват, інтелект!». Міжнародний матч проходив уже вшосте. Кожна з команд була налаштована на перемогу – програвати, тим паче в інтелектуальному змаганні, не хочеться нікому.

Білоруська команда «19-й вал» не вперше тут, але цього року в новому, зовсім юному, ск ... Читати далі »

Переглядів: 411 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.12.2016 | Коментарі (0)

       1 грудня у Ніжинському Будинку Книги відбулася інавгурація нового голови Товариства греків в м. Ніжині. На даний захід були запрошені і учні Ніжинської гімназії №3, вихованці драматичного гуртка «Сходинки до акторської майстерності» (керівник – Павлова А.М.). Учні підготували повчальну сценку про заснування грецького міста Афіни. Ролі грецьких богів та царів виконували гімназисти -  Кекроп (Вихор Назар), Гея (Ткаліч Катерина), Атіс (Ковтун Анастасія), Посейдон (Литвинов Володимир),  Галіротій (Сердюк Анастасія), та Афіна (Гражданкіна Ліза). Адже, Ніжинська гімназія №3 тісно співпрацює з товариством греків імені Братів Зосим вже багато років. Діти отримали солодкі подарунки від почесного Голови Товариства греків в м. Ніжині імені Братів З ... Читати далі »

Переглядів: 303 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.12.2016 | Коментарі (0)

02.12.16 в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 пройшла виховна година в 6 класі на тему «Я відповідаю за свої вчинки!».

Метою заходу було навчити дітей відповідально ставитися до навчання, виконувати свої доручення, дотримуватись правил моралі.

Класний керівник Прокопенко Олена Іванівна підготувала та показала цікаву презентацію «Відповідальна людина. Яка вона?». Учні готували повідомлення «Я і мої вчинки», «Хочу, можу, треба…»..

Школярі  обговорювали життєві  ситуації, аналізували свої вчинки, виконали цікавий тест «На скільки я відповідальний».

Захід пройшов у дружній атмосфері. Учні замислилися над своїми вчинками та зрозуміли, як важливо працювати над собою.

Директор школи  &n ... Читати далі »

Переглядів: 402 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.12.2016 | Коментарі (0)

2 грудня 2016 року до Ніжина на запрошення вчителя гімназії № 16 Нагорної Н.М. завітала заступник директора музею Революції Гідності Антоніна Пипко. Зважаючи на велику кількість охочих, зустріч провели в читальному залі НДУ. Вражаючі спогади очевидиці про Майдан лягли в основу книги «Кілька історій для історії». Свічка пам’яті та хліб на столі, проникливий спів учениці гімназії № 16 Пархоменко Ольги, тривожні переливи бандури у виконанні Коробки Марії створили в залі атмосферу болю за Небесну Сотню і водночас гордість за свій народ. До слова зголосився учасник Майдану Ігор Волосянкін, запросивши всіх на авторську фотовиставку.

Методист ММК Сватенкова С.І.

... Читати далі »

Переглядів: 243 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.12.2016 | Коментарі (0)

        З нагоди святкування Міжнародного дня інвалідів малята дошкільного навчального закладу №1 02 грудня вирішили привітати друзів із Ніжинського реабілітаційного центру дітей –інвалідів. Вони підготували для своїх друзів концертну програму, емоційно виказували під час виконання пісень , віршів і таночків  своє відношення до рідної країни, до батьків, до друзів. Потім дошкільники привітали господарів центру зі святом і подарували їм створених власноруч  янголів-охоронців, які охоронятимуть кожну дитину від всіляких негараздів. Господарі центру показали дошкільнятам свій спортивний зал, обладнаний сучасним корекційним обладнанням, розповіли про свої досягнення, показали виставку робіт дітей. Зустріч мала теплий і св ... Читати далі »

Переглядів: 297 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.12.2016 | Коментарі (0)