Хай Свічка Пам’яті горить за всіх безвинно убієнних

 Напередодні вшанування пам’яті жертв Голодомору  вихованці ДНЗ № 13 «Берізка» побували біля пам’ятного знаку  в рідному місті. Ця екскурсія  була здійснена за  сприяння давніх друзів  дитячого садочка,  депутата ніжинської міської ради Шалая О.В. та  директора ТОВ «Пассервіс» Корабель В.М.

Педагоги та батьківська родина намагаються сьогодні донести  малюкам   ту болючу сторінку  історії українців, коли  їх прабатьків знищували, а вони знову і знову доводили, що український народ непоборний.

   «Голод жахливий, але коли він організований, рукотворний, то стає страшною зброєю придушенн ... Читати далі »

Переглядів: 355 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

Благодійна акція «Play and grow together».

Тиждень англійської мови, який зараз проходить в ліцеї, був цікаво урізноманітнений  членами команди «Фортеця» та учнями І курсу історичного класу разом з Левченкао С.І., вчителем англійської мови. Вони провели благодійну акцію «Play and grow together» в дитячому садочку «Ромашка», який завжди радо відчиняє двері ліцеїстам,  а діти із захопленням їх зустрічають.

Чого тільки там не було?!! Разом вивчали кольори англійською мовою,  грали в рухливі ігри, проводили  фізхвилинку. Вихованці садочку із задоволенням брали участь у всіх змаганнях, на їхніх обличчях сяяла посмішка, а в очах -  бажання спілкуватися з ліцеїстами.

Ми залишилися приємно вражені такими акти ... Читати далі »

Переглядів: 375 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

«Краса і здоров’я »

  25.11.2016 в ДНЗ № 25 відбувся сеанс гарденотерапії з дошкільниками середньої групи. Реалізуючи завдання еколого-валеологічного  розвитку дошкільнят, вихователі дитячого садка   успішно опановують і впроваджують в практику роботи метод гарденотерапії, який є новим напрямом психологічного, соціального і педагогічного виховання дітей за допомогою трудотерапії. Гарденотерапія – від англ.слова «garden» - сад, рослини, «терапія» - лікування, тобто лікування садом, городом, рослинами. Діти збагатили свої знання про користь чорнобривців для здоров’я і краси людини. Вчились класифікувати насіння рослин за різними ознаками, знаходили спільне та відмінне.Вихованці виконува ... Читати далі »

Переглядів: 424 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

«Історію переписати не можна»

У  ЗОШ№6  25 листопада пройшли  заходи до Дня пам’яті жертв геноциду  українського народу. Створена виставка учнівським самоврядуванням про Голодомор 1932-1933 років. Для учнів початкових класів проведена інформаційна година, яку провели учні старших класів, розповівши про страшні втрати в цифрах за той період, про жахливий закон «Про п’ять колосків».

Для учнів 5-10-х класів проведено лінійку «Історію переписати не можна». Учні переглянули відеопрезентації. Ведучі заходу закликали присутніх пом’янути  великомучеників нашої історії «Пом’янімо і знайдемо в собі  сили пройти  за ними дорогою їхнього хресного  путі. Не їм це потрібно, а ... Читати далі »

Переглядів: 393 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

Школа – це модель майбутнього суспільства. Основи громадського становлення та демократії закладаються з дитячих років. Учнівське самоврядування допомагає школярам у формуванні соціальної компетентності. Органи учнівського самоврядування Ніжинської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 17 обрали одним із напрямків роботи - національно-патріотичний. Реалізацію задуманого в цьому навчальному році проводять через призму Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).  З початку 2016-2017 н.р. створені рої, проведено їх презентації, прийнято у козачата молодших школярів, захопили всіх операції «Зелена хвиля», «Чисте подвір’я, вулиця, село, місто – чиста Українська земля». А сьогодні, 24 лис ... Читати далі »

Переглядів: 324 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)