Нарада  заступників директорів з виховної роботи

 

16.11.2016 у ММК відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи. У роботі наради взяла участь заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н.О. Згідно плану роботи були розглянуті питання питання:

- про охоплення учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста позашкільною освітою та організацію гурткової роботи в загальноосвітніх навчальних закладах міста - ЗДВР  ЗНЗ №№ 10, 15;

- про організацію роботи з дітьми соціально-незахищених категорій в загальноосвітніх навчальних закладах міста - ЗДВР  ЗНЗ №№  4, 6, 9;

- про організацію туристсько-краєзнавчої та екскурсійної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах міс ... Читати далі »

Переглядів: 620 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

14 листопада  у гімназії №16  була  проведена лінійка до Міжнародного дня  толерантності.    

         Учні дізналися, що толерантність — це не поступка, поблажливість чи потурання. Толерантність — це передусім активна позиція, що формується на основі визнання уні­версальних прав та основних свобод людини.  Толерантність означає поважання, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості.

         Проявляти толерантність – це означає розуміти один одного, ставитися один до одного терпимо, щоб будувати мирне майбутнє.

Психологічна служба

... Читати далі »

Переглядів: 407 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)