День улюблених рухливих  ігор  в садочку або  Різнокольорові ігри Осені

 

Сьогодні на гостині  у  діток ДНЗ №13  «Берізка»  Осінь-господиня принесла  цілий кошик  не тільки  врожаю садів та городів, а й   цікаві  улюблені  дитячі  ігри  - свято «Різнокольорових  барв Осені». 

Діти залюбки  включилися  в розгадування загадок  та  прикмет Осені, в ігри грали  з неменшим задоволенням. А що може бути    корисніше, а ніж рухливі українські народні ігри разом  з  Осінню (інструкт.з ф-ри Самарська А.С.) і улюбленими  казковими героями: Лисичкою-сестричкою, Ведмедиком-братиком, ... Читати далі »

Переглядів: 547 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)

 Незабутня подорож

На осінніх канікулах, 28 жовтня, учні 6-В класу з класним керівником Шмаровоз Д.М. та членом батьківського комітету Наконечною О.Я. відвідали дитячий парк професій «Кідландію». Це найбільший сучасний центр розвитку та розваг для дітей. Діти відчули неосяжний світ дитячих розваг на одному майданчику, їм дали змогу відчути себе дорослими, гратися  та веселитися, паралельно отримуючи і знання і навички, які знадобляться їм у реальному житті.

«Kids- Will» - це справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою та грошовою одиницею. У «Кідландії» діти – голо ... Читати далі »

Переглядів: 390 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)

Інтелектуальний олімпійський марафон розпочався!

5 листопада 2016 року змагалися юні словесники. 84 представники загальноосвітніх навчальних закладів демонстрували майстерне володіння словом, доводили знання з теорії літератури, аналізували поетичні твори. Переможцями стали п’ятеро найбільш творчих знавців української літератури: Большакова Єлізавета (ЗОШ № 7), Головач Варвара (гімназія № 3), Козачок Аліна (ЗОШ № 9), Шаталова Вероніка (ЗОШ № 15), Скочій Владислава (ліцей).

6 листопада 2016 року відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії, у якому взяли участь 64 учні 8-11 класів. Юні історики показали розуміння історичних фактів, виявили вміння мислити суспільствознавчими категоріями, складати тези до певної теми. Триває процес аналізу попередніх результатів, але вже можна назвати найсильніших: Потьомкіна Олена (ліцей), Черевко Ольга (ЗОШ № 9).

6 листопада 2016 р. на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 прове ... Читати далі »

Переглядів: 371 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)

Екскурсія до   літературно-меморіального заповідника Михайла Коцюбинського

Учні 6-го та 8-го класів ЗОШ№6    4 листопада здійснили екскурсію до міста Чернігова, де відвідали літературно-меморіальний заповідник Михайла Коцюбинського, садибу класика української літератури, великого гуманіста і Сонцепоклонника.

Невеликий одноповерховий дерев’яний будинок М.М.Коцюбинського стоїть у центрі подвір’я. На зовнішніх дверях, при вході,- бронзова дощечка з вигравіруваним написом: «Михайло Михайлович Коцюбинський». В кімнатах відтворена обстановка, в якій жив письменник зі своєю родиною. Неповторна духовна аура ніби й зараз живе у цих стінах, приваблює людей. Прості скромні речі, що оточували митця, дали можливіс ... Читати далі »

Переглядів: 435 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)

«Лісовий затишок»

Ніжинська гімназія № 3 є опорним закладом міста з патріотичного виховання. Виховання патріотизму починається з малої Батьківщини. Знати і любити свій рідний край, плекати і берегти, розвивати і збагачувати його – ось завдання справжнього патріота. То ж зусилля педколективу спрямовані  на виховання молодого покоління бажаючого і спроможного працювати на благо своєї Батьківщини. Багато уваги в гімназії приділяється краєзнавчій роботі з дітьми. Учні не лише вивчають краєзнавчі матеріали, а й виконують науково-дослідницькі роботи на місцевому матеріалі. Так вчитель географії та економіки Булавенко С.Д. постійно залучає учнів до досліджень Ніжинщини. Гімназисти працюють над науковими проблемами, використовуючи місцеві мат ... Читати далі »

Переглядів: 451 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)