Модернізація освіти        

         03.11.2016р. відбулася зустріч працівників дошкільних навчальних закладів з Н.В.Гавриш, доктором педагогічних наук, професором Київського національного університету ім. Б.Грінченка, актором програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку», розробленої в рамках Міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії». Педагогічний діалог, свіжий подих новаторських ідей  викликали живий інтерес у небайдужих педагогів дошкільних закладів, які прагнуть працювати по-сучасному, адже прийшло нове покоління дітей.

       Учасники тренінгу мали змогу оволодіти ... Читати далі »

Переглядів: 486 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.11.2016 | Коментарі (0)

Науково-практичний семінар у Ніжинському ліцеї

03 листопада 2016 року в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя відбувся науково-практичний семінар «Професійна діяльність педагога в умовах профільної освіти щодо формування соціальної компетентності випускника ліцею», який проводився в рамках звіту про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою «Система профільного навчання як засіб формування соціально компетентної особистості випускника ліцею».

Серед запрошених гостей на семінарі  були присутні Алєксєєнко І.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Крапив’янський С.М., начальник управління освіти Ніжинської міської рад ... Читати далі »

Переглядів: 589 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.11.2016 | Коментарі (0)

Цікаві канікули

Учні 5-10-х класів 02 листопада  здійснили екскурсію до міста Києва і відвідали Національний науково-природничий музей,  зоопарк і завод « Кока-кола».

У музеї діти ознайомились з більше 30 тисячами експонатів, які оповідають про різні етапи еволюції нашої планети, про минуле флори і фауни Землі та її теперішній стан, про культуру племен і народів, що населяли територію сучасної України в минулі часи. Оригінальні експонати цього музею були в більшості своїй знайдені на території України. Це скелети древніх доісторичних тварин, у тому числі дві великі споруди з кісток мамонта, скам'янілі рослини, шматочки бурштину з комахами усередині - усе, що ілюструє розвиток життя на землі.  Експозиція зоологічного в ... Читати далі »

Переглядів: 470 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.11.2016 | Коментарі (0)