Головна » 2016 » Жовтень » 20

       19 жовтня 2016 року у дошкільному навчальному закладі №7 «Дзвіночок» відбувся семінар-практикум музичних керівників дитячих садків  міста з проблеми: «Інтеграція різних видів мистецтв як засіб розвитку дошкільників».

Відкрила семінар завідувач ДНЗ Волосок Т.М.,яка  змістовно  презентувала  організацію науково-дослідної роботи педагогічного колективу  щодо реалізації освітньо-виховної моделі «Веселковий дитсадок», складовою якої є  «Музична Веселка». Та запросила всіх присутніх до творчої майстерні музичного керівника Вертелецької В.С.

 Учасники засідання познайомилися з  досвідом  роботи музкерівника «Ритмопластика і хореографія, як засіб  фо ... Читати далі »

Переглядів: 513 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)

Радість і гордість охоплює педагогів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 за свого учня Степанова Олександра, який 14 жовтня 2016 року складав урочисту клятву ліцеїста Київського військового ліцею імені Івана Богуна в присутності Президента України П.О. Порошенка на урочистості з нагоди святкування Дня Захисника України у Києві на Софіївській площі, що було відображено в програмі «Вікна» телеканалу СТБ.

http://www.5.ua/…/tseremoniia-skladannia-urochystoi-kliatvy…

Рідна школа згадує Олександра – допитливого, старанного учня класу-театру (класовод Л.Б.Петренко).& ... Читати далі »

Переглядів: 394 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)

Учитель-методист, відмінник освіти Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 Петренко Лариса Борисівна продовжує займатися з дітьми науково-дослідницькою роботою з екологічного виховання учнів, навчає любити своє місто та піклуватися про нього.

 

Мешканцям Чернігівської області добре відомо, що в травні-червні 2016 року, в зв’язку з несприятливими погодними умовами, які склалися на території регіону (значні дощі, висока спека, велика заболоченість, наявність органічного забруднення), погіршився гідрохімічний стан поверхневих водних об’єктів, що призвело до загибелі риби. Постраждала й наша рідна ріка Остер.
Аби не втрачати дорогоцінного часу й допомогти ніжинським водоймам самоочиститися, почали діяти учні й батьки учнів 2-Б класу школи № 15, вихованці ЗХК «Фітоди ... Читати далі »

Переглядів: 447 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)

19.10.2016р. на базі Ніжинської гімназії №3 відбулися позапланові навчання з питань охорони праці і БЖД та перевірка знань з охорони праці  керівників навчальних закладів,  відповідальних  за охорону праці і БЖД (наказ №299 від12.10.2016р.)

Для проведення навчання були запрошені представники,  відповідальні за охорону праці і БЖД в місті:  Ярошовець В.П.- завідуючий консультаційним пунктом з ЦЗ Чернігівських кусів з ЦЗ; Бондаренко А.Л. -  начальник Ніжинського відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві; Назаренко Н.М. –  лікар Держпродспоживслужби в м. Ніжині; Чернишов  Г.Г. – начальник відділу з НС та ЦЗН; Сорокін В.К. – голова профкому працівників освіти; Мороз Я.Г. – провідний інспектора ... Читати далі »

Переглядів: 485 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)

        Традиційна осіння операція по збору макулатури «Збережемо ліси для нащадків», за ініціативи бібліотекаря Загацької Н.В., пройшла в гімназії №16. Екологічне виховання сучасних дітей необхідне, адже сьогодні в Україні накопичилися 37 мільярдів тонн промислових та побутових відходів. Частину цього сміття можна переробити для подальшого використання. Гімназисти добре знають, що кожен кілограм макулатури зберігає життя зелених насаджень. Девіз операції «Листок – за листок» нагадує всім, що кожен зданий аркуш паперу збереже зелений листок на дереві.

        Кожного року наша країна заготовляє приблизно 600 тисяч тонн макулатури. За розрахунками вчених кожні 60 кілограм паперу в прийомному ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)