Головна » 2016 » Жовтень » 18

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 18 жовтня  вихованці ДНЗ №15  відвідали  16 державну пожежно-рятувальну частину  нашого міста.
   Під час екскурсії діти  мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

Cтарший пожежний рятувальник  пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Звернув увагу на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

Та  найбільше дітлахів&nb ... Читати далі »

Переглядів: 437 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.10.2016 | Коментарі (0)

На запрошення вчителя  Дутої Ірини Володимирівни, в школу завітав австралієць Ян Деніель (Yan Daniel) із самого Голд Коасту (Gold Coast). Іноземний гість познайомив учнів та вчителів з  культурою і традиціями своєї країни. Діти із великим захопленням переглядали фото, привезені Яном із самісінької Австралії  (дикі тварини, визначні місця, мальовничі краєвиди) та задавали питання про далеку англомовну країну. Старшокласники цікавилися, що найбільше сподобалося Яну в Україні, які міста він відвідав. Гість повідомив, що його вражає архітектура старовинних міст нашої країни. Учні мали також чудову можливість поспілкуватися англійською мовою. Учениця 10 класу, Кривець Марина, подарувала Яну картину, намальовану власноруч, на якій зображений древній і юний Ніжин.

... Читати далі »

Переглядів: 335 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.10.2016 | Коментарі (0)

    18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми не залишився поза увагою учнів та педагогів ЗОШ І-ІІІ ст..№14.

    Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.

Заходи, які пройшли цього дня у школі були спрямовані на привернення уваги школярів до цієї надзвичайно важливої та актуальної  наш час проблеми.

   Учні мали змогу переглянути відеоролик  «Поїздка за кордон - за і проти...», у якому в доступній формі  показано причини поширення торгівлі людьми у світі і в Україні,  шляхи потрапляння українських громадян до тенетів рабств ... Читати далі »

Переглядів: 369 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.10.2016 | Коментарі (0)