Головна » 2016 » Жовтень » 13

11 жовтня  у ЗОШ №6 проходили козацькі розваги « Козаку найперше воля, козаку найперше честь» між учнями 6-7-х класів.  Спортивне свято розпочалось виносом Прапору України та звучанням Державного гімну. Захід проходив до відзначення Дня захисника України.

На початку змагань команди представили свою назву та девіз. Вболівальників було багато, вони підтримували команди гучними оплесками та гарним настроєм.  Між конкурсами глядачів та учасників вітали учні 5-го класу з піснею «Україна» та 8-го класу – з піснею «Моя любов до України».

Гра пройшла у теплій дружній обстановці.

Дві години захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань,  панувала приємна, дружня атмосфера.&n ... Читати далі »

Переглядів: 463 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

У вівторок, 11 жовтня, у  Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулася зустріч восьмикласників  із  випускницею нашої школи, поетесою Ніною Іванівною Онищенко. Організувала цю зустріч бібліотекар школи Дика Л.В. У «храмі духу» ніжинських поетів ця жінка справжня берегиня українського слова та пісні. Вона має чудовий голос, сама пише музику та слова  пісень.

       Ніна Іванівна поділилася з учнями своїми спогадами про перший написаний вірш, про найкращі роки навчання у шостій школі, розповіла як саме твориться поезія. Вона привідкрила таємницю, чому потрібно багато читати і запропонувала  всім  спробувати  писати  вірші.

    Вишукана ліричність, патріотична тематика творів та щирість поезій Ніни Іванівни заполонили дитячі душі. Учні уважно слухали кожне  промовлене  нею слово та аплодували майстерному виконанню власних пісень.

     Спо ... Читати далі »

Переглядів: 349 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

Свято Покрови було найбільшим святом для козаків. Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Україні воно набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва.

12.10.2016 року В Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 було проведено змагання для учнів 8-х класів, у якому учасники продемонстрували сильний характер і найкращі фізичні якості. Вихованці школи взяли участь у наступних естафетах та конкурсах: зустрічна естафета, посадка овочів, шкільний теніс, біг з картоплею, дві палиці, заплітання коси, музичний конкурс,    під мотузкою, перетягування канату, конкурс ерудитів. Учасники спорт ... Читати далі »

Переглядів: 475 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

Рідний край, рідна земля, Батьківщина, Україна… Які це прості і разом з тим прекрасні і святі для нас слова. Велика священна Любов до України жила, живе, і житиме в усіх чесних і щирих серцях її найкращих синів і дочок.

11.10.2016 р. в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 відбувся виховний захід щодо вшанування пам’яті  героїв Небесної Сотні і всіх українців, які відали свої життя за цілісність і незалежність України. Учні закладу  хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих в зоні антитерористичних операцій  та з гордістю загадали випускників школи Баширова Т.Т. та Макідона В.М., які загинули захищаючи України.

Герої не вмирають

Летять вони і нам заповідають:

Боротися за неньку – Україну

За її щастя і світлу днину.

... Читати далі »

Переглядів: 310 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

Програма «Абетка харчування» рекомендована Міністерством освіти і науки України та схвалена до використання у навчально-виховному процесі школи згідно з рішенням науково-методичної ради з питань освіти інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України. Модульна освітньо-виховна програма для учнів «Абетка харчування» спрямована на формування культури правильного харчування.

12.10.2016 року Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. розпочала  співпрацювати із інноваційною компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проекту створення спільних цінностей «Нестле Здорові Діти».

Ця програма є актуальною для дітей початкових класів, матеріал доступний, ... Читати далі »

Переглядів: 617 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)