Головна » 2016 » Жовтень » 10

06 – 07 жовтня у Чернігові відбувся зліт переможців обласної краєзнавчо-патріотичної акції «Від роду до роду збережемо традиції народу». Дванадцять делегацій з різних регіонів Чернігівщини, у тому числі і  спільна творча група СЮТ та Центру ТКУМ, взяли участь у науковій конференції та екскурсіях до Батурину та села Москалі, де

 

познайомилися з колекцією старожитностей народного майстра Дахна Ю.В. Ніжинська делегація презентувала роботу «Традиції незламна гілка», присвячену мистецтву лозоплетіння.

На початку жовтня в лісі поблизу с. Количівка Чернігівського району зібралися  команди  районів  та міст області щоб провести традиційні змагання педагогічних працівників з техніки спортивного туризму. Змагання були організов ... Читати далі »

Переглядів: 447 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2016 | Коментарі (0)

    Шостого жовтня у Ніжинській ЗОШ №1 відбулася конференція, яка присвячена річниці дню народження видатного українського письменника Багряного Івана Павловича.

    Учасниками цього дійства були учні 10 та 11 класів, а також вчителі української мови та літератури. Втім, кожен охочий міг прийти та послухати щось нове і цікаве про Івана Багряного. Ведучою та координатором конференції була Чепела Ольга Миколаївна, учитель української мови та літератури. В актовий зал завітав і сам Іван Багряний, роль якого виконував Телелеков Дмитро, учень 11 класу. Глядачі впізнали письменника завдяки капелюху, відповідній одежі, поставі, рішучому погляду і особливому шарму, що випромінював Іван Павлович. Про деякі неймовірні біографічні відомості та про творчий шлях розповіда ... Читати далі »

Переглядів: 402 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2016 | Коментарі (0)

         09.10.2016 року в Ніжинському Будинку дітей та юнацтва за підтримки Ніжинської міської ради та Управління освіти Ніжинської міської ради відбувся ХVІІІ Міжнародний фестиваль «Інтелектуальний Покровський ярмарок». У змаганнях взяли участь 13 команд: "GG" (Гомель, Республіка Білорусь), "Мегаполіс" (Київ), "Фенікс" (Чернігів, ліцей № 22), "НЛО" (Чернігів, ЧОПЛ), "Пятнашки" (Чернігів, ліцей № 15), "Знаверинт" (с. Крути, Ніжинський р-он), "Геліос" (с. Вересоч, Куликівський р-он), "Смарт" (Носівка), "Сиріус" (Ніжин, НОПЛ), "Космодром ім. Маяковського" (Ніжин, НМЛ), "Шутничк ... Читати далі »

Переглядів: 432 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2016 | Коментарі (0)

7 Жовтня 2016 року відбулися загальношкільні збори, де були розглянуті основні тенденції напрямки роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №10 на наступний 2016-2017 навчальний рік.

Було обговорено і прийнято положення про батьківську, піклувальну раду та батьківський комітет. Ухвалено роботу батьківської громадськості на перше півріччя.

Активну участь  в обговоренні партнерської співпраці та створення громадсько-активного навчального закладу прийняли батьки різних категорій: Перепелиця Д.В. голова піклувальної ради (2-Г), Ярмак Т.Л. голова батьківського комітету (6-В), Гузій О.М. (5-Б), Перевалова Т.М. (6-А), Калінін С.В.(1-А, 6-А, 7-Б),   Аксельрод Н.В. (5-А), Крнапив’янська Н.В. (4-А, 9-А).

Батьки виступили з пропозицією вивчити можливості міської програми «Безпечне місто» і зробити школу №10 зоною безпечності і комфортності. 

   ... Читати далі »

Переглядів: 434 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2016 | Коментарі (0)

Чудовим виявився суботній день 8-го жовтня. Багато дітей та дорослих зібралося по вулиці Гоголя біля «Співочого поля», яке було організоване  благодійним фондом «Копиця». Учні нашої школи теж виявили бажання прийняти участь та виступити, тому учениця 2-го класу - Дусь Христина приготувала та розповіла вірш «Я - українка», а дівчатка 4-го класу -подарували глядачам танок.

Діти отримали не лише задоволення від виступів, а й гарні подарунки – м’які іграшки. Не дивлячись на прохолодну погоду, атмосфера на «Співочому полі» була теплою, дружелюбною та затишною. Батьки, вчителі та учні висловлюють подяку Копиці Наталії Миколаївні за можливість учням показати свій талант та взяти участь у такому чудовому святі.

... Читати далі »

Переглядів: 710 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2016 | Коментарі (0)

9 жовтня 2016 року відбулась зустріч педагогів міста Ніжина з директорами шкіл м.Гомель (Білорусь), в якій взяли участь Крапив’янський С.М., начальник Управління освіти, Пономаренко Н.О., заступник начальника Управління освіти, Левицька Т.М., завідуюча міського методичного кабінету, Алексеенко С.Г., директор ліцею, Пушкіна В.В., директор гімназії № 3, Забродська І.М., директор НБДЮ, Антоненко В.В., директор Гомельської середньої школи № 12, Кіржанов К.С., директор Гомельської середньої школи № 45. Гості відвідали ліцей, гімназію № 3, НБДЮ. Учасники зустрічі обмінялиль досвідом роботи закладів, здійснення проектної діяльності, роботи з обдарованими дітьми, намітили план подальшої співпраці.

... Читати далі »

Переглядів: 389 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2016 | Коментарі (0)

В рамках Тижня доброти та милосердя у школі проходили заходи до Дня людей похилого віку. Класні керівники провели виховні години «Людям похилого віку – шана і повага», «Я до ніг прихилив би Вам  небо», на яких учні  розповідали про своїх бабусь і дідусів, їхні захоплення, як вони їм допомагають та за що вдячні. Була створена фотовиставка «Мої любі бабуся та дідусь» із фотографій, які принесли учні школи. А також організована акція «Поспішай творити добро», метою якої було зробити щось приємне людям похилого віку і тому учні принесли з дому квіти і вирішили подарувати їх бабусям мікрорайону. Така неочікувана акція здивувала жителів, але вони були вдячні та задоволені.

Директор школи           Т.В.Кагітіна

... Читати далі »

Переглядів: 375 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2016 | Коментарі (0)

5 жовтня у Ніжинській ЗОШ №1 у рамках Тижня історії та правознавства  відбулось чергове засідання клубу «ЗНАВЕРІНТ». У традиційній інтелектуальній грі брали участь команди дев’ятого класу: «Кодекс» (капітан Бублик Юрій)  та «Криміналісти (капітан Ковтун Костянтин). Проводила гру з теми  «Правовідносини та організація діяльності органів державної влади»  учитель правознавства Ярош Оксана Борисівна.

У ході засідання клубу «ЗНАВЕРІНТ» було проведено п’ять турів гри, гра з глядачами та музичні паузи. Наостанок школярі переглянули відеоролик, знятий старшокласниками, «Захист прав дитини в навчальному закладі». 

... Читати далі »

Переглядів: 476 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2016 | Коментарі (0)