Головна » 2016 » Жовтень » 04

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», наказів Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів» та управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області від 07.08.2015 року №194 «Про державну атестацію навчальних закладіву 2016-2017 н.р.», з метою урегулювання питань, пов’язаних із державною атестацією дошкільних навчальних закладів, та приведення у відповідність до законодавства нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України 04 жовтня 2016 року розпочалася державна атестація дошкільного навчального закладу  закладу (ясла-садок) № 16 &bdq ... Читати далі »

Переглядів: 627 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

Старих шануйте, яко батька, а молодих, яко братів

Князь Володимир Мономах

У кожної країни є категорія людей, які потребують особливої уваги і піклування, це – люди похилого віку.

Повага до старших вважається в народі рисою, притаманною кожній порядній людині. Щоб виховати цю рису в ДНЗ№21 дітям розповідають різні повчальні історії, казки, легенди, а ще організовують відвідування людей похилого віку в центрі «Милосердя», бо найбільша радість для стареньких – увага і любов дітей, з нею і фізичні болі, на які щедра старість, переносити легше. Прийшли малята з дитсадка, привітали піснею, віршиками, а ще подарували малюнки, від щирого серця, бо самі малювали. А потім частування смачними тістечками, цукерками та чаєм. Затишно та приємно і гостям і господарям. Така щира зустріч та увага надовго запам’ятається всім - дітям та стареньким, які запрошують приходити частіше і не лише на свято, а і ... Читати далі »

Переглядів: 469 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

      З нагоди святкування Дня людини похилого віку вихованці дошкільного навчального закладу №1 відвідали будинок Милосердя. «Тут   живуть бабусі й дідусі, сини й дочки яких поїхали далеко, тому їм стало  сумно жити насамоті, і бабусі з дідусями вирішили поселитися в цьому будинку разом, де їм допомагають чарівні феї…»-так вихователь пояснює дітям факт існування такого будинку. Малюки готувалися до цієї зустрічі: вони вивчили вірші й пісні, якими порадували господарів будинку, заздалегідь створили для них власноруч листівки із побажаннями здоров’я, миру і добра, а матусі вихованців передали для мешканців будинку Милосердя смачні пиріжечки. І ця зустріч була наповнена світлом дорослих посмішок і теплом маленьких сер ... Читати далі »

Переглядів: 403 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

Школа – це маленька Україна.
Школа – це маленька держава, де кожен має свої права та обов’язки.
Школа – це сучасна будівля, в якій створені всі належні умови для навчання та роботи.
Школа – це затишне, доглянуте подвір’я, уквітчане яскравими квітами.
Школа – це 672 випускника 11 класів та 834 випускника 9 класів.
Із них 53 медаліста та 48 тих, хто отримав свідоцтво з відзнакою.
Сьогодні школа – це 349 учнів, 29 педагогів, 13 технічних працівників та велика родини батьків.
Сьогодні школа – Переможець Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України», номінант «Школа культури здоров’я», учасник Всеукраїнської Програми «Демократична школа», опорна школа з управлі ... Читати далі »

Переглядів: 508 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

1 жовтня група учнів 7-х класів разом з класними керівниками  (Кресан Ж.В., Харечко С.І. та Максимовою С.М.)  відвідали дендропарк «Софіївка» в Умані - один з найгарніших в Україні і світі. Його прикрашають статуї стародавніх богів (Аполлона, Амура, купальниці-Венери), героїв (Паріса, Орфея) і філософів (Сократа, Гомера, Еврипіда, Аристотеля), мальовничі містки, альтанки, водойми. У «Софіївці» є і Єлисейські поля, і Партерний амфітеатр,  і чудові фонтани, які працюють без жодного механізму!

Побачили діти  і Великий водоспад, де вода зривається з 15-тиметрової висоти, а на озері живуть білі й чорні лебеді, пропливли єдиною в Україні підземною річкою, більше довідалися про екзотичні рослини – мешканці парку, загадали бажання у таємничому і прохолодному гроті…

Овіяною легендами «Софіївкою» можна милуватися будь-якої пори року, та особливо чарівною вона виглядає восени, коли незрима рука Художника розма ... Читати далі »

Переглядів: 427 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)