Головна » 2016 » Вересень » 22

Відчиняє двері казковий світ іграшок…

  Дошкільнята старших груп ДНЗ № 21 «Калинонька» завітали в гості на підприємство пошиття іграшок, яке очолює Наталя Копиця.

Щирим захопленням світилися оченята малюків – вони вперше побачили як народжуються іграшки: від майстрів-розкрійників до майстрів, які зшивають розкроєні частини, а потім набивають іграшки наповнювачем-сентепоном. Малята самі спробували наповнити іграшку сентипоном, а потім на їх очах майстриня-швачка зшила іграшку. Як від цього дійства не бути в захваті?!.

Привітні майстрині провели дошкільників цехом готової продукції і від кольорового розмаїття захопило подих , кожна іграшка красива і неповторна, бо вкладають в її виробництво талановиті майстри ... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 22.09.2016 | Коментарі (0)

Свято   на центральному стадіоні міста.

Ніжинська дитячо- юнацька спортивна футбольна школа  21 вересня 2016 року відсвяткувала свій 15-річний ювілей .

Привітати ювілярів прийшли секретар Ніжинської міської ради Салогуб В.В., заступники міського голови Алексєєнко І.В. та Дзюба С.П.,начальник управління освіти Крапив’янський С.М., депутати Ніжинської міської ради,  Голова Федерації футболу Чернігівської області Прокопович Г.В., Голова Федерації футболу м.Ніжин Мамедов В.Х. та заступник директора дитячо-юнацької школи з футболу «Динамо» міста Києва Денисенко С.П.

Директор ДЮСФШ Таран Ю.В. та тренери отримали нагороди, а команди футболістів - спортивну форму і м’ячі. Юні футболісти провели показові&nb ... Читати далі »

Переглядів: 362 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 22.09.2016 | Коментарі (0)