Головна » 2016 » Вересень » 14

Наш древній і вічно юний Ніжин святкує 73 річницю визволення від ворога. Місто розквітло, розбудувалось, заявило про себе на міжнародному рівні. А ніжинці пишаються ним і пам’ятають про визволителів, складають їм шану. У навчальних закладах ууправління освіти проводяться заходи з нагоди Дня визволення міста. Це уроки мужності, години пам’яті, привітання ветеранів та їх сімей, догляд за місцями поховань ветеранів, перегляд документальних фільмів.

                                                   ЗОШ I-III ст. № 2                           &n ... Читати далі »

Переглядів: 1132 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 14.09.2016 | Коментарі (0)

  А значить  вчитимемо та вчитимемось бути активними громадянами своєї школи, міста, країни. Ще на серпневій нараді обговорили питання «Інтеграція демократичних цінностей в начальний процес» (доповідач Колоша Л.В.) та «Інтеграція демократичних цінностей у виховний  процес» (доповідач Дмитренко А.П.). Бібліотекарка Вовкодав О.І.  підготувала змістовну презентацію літератури та посібників з ОДГ/ОПЛ.  Проаналізували, які форми, методи, заходи  з питань демократії у нас вже стали традиційними, які потребують удосконалення, а які слід започатковувати. Так, відповідно до  Річного навчального плану на 2016/2017 навчальний рік за рахунок варіативної складової для учнів 10-11-х класів було введено курс за вибором "Кроки до порозуміння&qu ... Читати далі »

Переглядів: 380 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 14.09.2016 | Коментарі (0)

         12 вересня 2016 року Ніжинська гімназія №3 гостинно зустріла знімальну групу зі Сполучених Штатів Америки в складі режисера й продюсера Алани Деджосеф, оператора Ванеси Кар, звукооператора Хав’єра Тріонса та перекладача Володимира Сологуба. Вони завітали до закладу щоб створити  цікавий проект. Цей проект про роботу Корпусу Миру, його минуле, теперішнє та майбутнє, це – професійний документальний фільм, який матиме назву «A Towering Task»  та створюється для громадян не тільки Сполучених Штатів, а й усього світу з метою пропаганди миру на землі. У проекті залучені чотири країни, які співпрацюють із Корпусом Миру. Це – Домініканська Республіка Філіппіни, Ефіопія та Україна. Режисера цікавить, який вплив мають ... Читати далі »

Переглядів: 518 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 14.09.2016 | Коментарі (0)