Головна » 2016 » Вересень » 08

 Це тема уроку, який провів для учнів 10-11 класів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 директор Ніжинського міськрайонного центру зайнятості Власенко В.В. разом із провідним фахівцем Бондаренко І.А. Це була вільна бесіда, де панувала атмосфера щирості та довіри. Вийшла невимушена розмова. Фахівці не тільки наголошували випускникам, що вибір професії - дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини, а й вказували на серйозність соціальної проблеми, яка стосується інтересів усього суспільства. Учні ознайомились із формулою вибору професії "Хочу. Можу. Треба", основними помилками при виборі професії, виконали вправу "Професії, яких потребує місто". Були питання та ґрунтовні відповіді, а також пропозиції відвідати Центр зайнятості для проведення психологічного тестування, що допоможе зорієнтуватись у власних інтересах, нахилах, здібностях.

... Читати далі »

Переглядів: 379 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.09.2016 | Коментарі (0)

З 01 по 09 вересня в Ніжинській загальноосвітньій школі І-ІІІ ступенів № 17 проходить декада "Увага! Діти на дорозі!". До учнів 1-4 класів був запрошений інспектор поліції Крошка В.М., який провів цікаву бесіду "Переходимо дорогу правильно". А також було проведено тренінгове заняття в шкільній рекреації "Школа пішохода".

Переглядів: 538 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.09.2016 | Коментарі (0)

За ініціативою Молодіжного культурного клубу в Рибнику (Польща) у лютому-червні 2016 році відбувся 14-й Міжнародний художній конкурс для дітей та молоді «Великі відомі та невідомі художники».ТЕМА цього року: «З ПЕНЗЛЕМ СЕРЕД ЗІРОК - ВІНСЕНТ ВАН ГОГ»
ВІНСЕНТ ВАН ГОГ говорив: «Я мрію про живопис, а потім пишу свої мрії...» Біографія цієї надзвичної людини - це мальовничий світ людей і місць, його життя сповнене кольорів, емоцій та пристрастей. Учасники конкурсу спробували уявити й зобразити це в своїх роботах. 
З 6.05 по 5. 06.2016 року в театрі м. Рибник працювала художня виставка переможців та учасників XIV Міжнародного бієнале творчості дітей та підлітків «Вінсент Ван Гог – пензель із зірками». Цього року на конкурс були представлені твори 4700 учасника із 26 країн (Шрі-Ланка, США, Боснія та Герцеговина, Чехія, Україна, Росія, Латвія, Білорусь, Індонезія, Хорватія, Болгарія, Казахстан, Індія, Угорщина, Таїланд, ... Читати далі »

Переглядів: 369 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.09.2016 | Коментарі (0)