Головна » 2016 » Серпень » 11

      10 серпня в дошкільному навчальному закладі №2 “Зірочка” відбулося "Свято мильних бульбашок", яке організували вихователі закладу, створивши атмосферу загадки і радості для своїх вихованців, метою якого було насамперед профілактика захворювань дихальних шляхів, а також забезпечення бадьорого настрою дітей, створення казки для них.

     Малята залюбки брали участь у веселих конкурсах: «Допоможи мильній бульбашці перелетіти через мотузку», «Мильні бульбашки та пустотливі долоньки», «Чия кулька найбільша», «У кого більша піна», «Хто швидше надує бульбашку», «Бульбашки у баночці»; декламували вірші, видували мильні бульбашки, виконували вправи дихаль ... Читати далі »

Переглядів: 700 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.08.2016 | Коментарі (0)

10.082016р.  в ДНЗ № 13 «Берізка» відбулося спортивно-масове дійство «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри для малят. Спортивний майданчик прибраний прапорцями і різнокольоровими кульками, звучать бадьорі, мажорні, бо саме в ці дні в далекій Бразилії – в Південній Америці проходять літні Олімпійські ігри і кращі спортсмени Світу і Батьківщини захищають честь рідної держави так далеко -  на іншому континенті.

Ось маленькі спортсмени садка на честь проведення Олімпійських ігор в Бразилії, підняли прапор цієї гостинної держави разом з прапором України.

Змагалися маленькі спортсмени на швидкість та якість у естафетах, стрибкам з м’ячами, каталися на самокатах, переносили воду для ляльок, хлопчики підтягувалися на перекладені та турніках, футболісти г ... Читати далі »

Переглядів: 574 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.08.2016 | Коментарі (0)