Головна » 2016 » Серпень » 09

3 серпня дошкільний навчальний заклад №12 «Ромашка» у Ніжині прикрасили яскрава розмітка та графічне оформлення ігрового майданчика. Також «автопарк» дитячого садочка поповнився 3 самокатами, отриманими від організаторів ініціативи «Безпечна гра власними руками».

 

За результатами 1-го етапу реєстрації заявок були визначені учасники для проведення ініціативи «Безпечна гра власними руками», яка проходить у рамках соціального проекту «Дитинство під знаком плюс» від компанії «Байєр».

Дитинство під знаком плюс у Ніжині 2Одним із таких учасників став дошкільний навчальний заклад №12 «Ромашка», що знаходиться у центрі мальовничого міста Ніжин Чернігівської області. Завдяки надзвичайній актив ... Читати далі »

Переглядів: 314 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.08.2016 | Коментарі (0)

…Нам таки пощастило з природою. Її краєвиди не просто приголомшують дитину, дорослих своєю незвичністю, а і щедро обдаровують дбайливою ніжністю і теплотою. Ніжинська земля – це справді благодатна земля, де легко дихається, хочеться творити, любити цю красу і жити серед неї.

Саме в цій красі нам необхідно шукати джерела ментальності та високої духовності українського народу.  Чудові краєвиди в ці серпневі дні зачаровують цвітінням квітів, трав, якими так багата ніжинська земля. Існує безліч приказок, легенд, народних свят, звичаїв, які свідчать про велику повагу наших предків до квітів-зела, до розуміння їх великої лікарської сили...

«Ми можемо любити тільки те, що знаємо. Треба дати змогу дітям побачити найближчі місцевості, знати в них річку, ліс, знати р ... Читати далі »

Переглядів: 375 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.08.2016 | Коментарі (0)