Головна » 2016 » Серпень » 05

Міжнародний день світлофора святкується у всьому світі 5 серпня,адже саме в цей день у 1914 році в США у містечку Клівленд було встановлено перший світлофор. День народження світлофора – ще один привід нагадати дітям про те, як правильно поводити себе на дорогах.  

Саме тому 04.08.2016 року у садочку «Соколятко» пройшло свято «Світлофор – твій друг!»  Малеча мала змогу повторити знання про правила поведінки пішоходів і водіїв в умовах вулиці,граючи в ігри: «Знайди правильний дорожній знак», «Види транспорту», «Кольорові автомобілі», а ще розповідали  віршики про світлофор і правила дорожнього руху. Адже отримані в дитинстві знання і навички правильного руху по вулицях міста стануть хорошою і корисн ... Читати далі »

Переглядів: 462 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.08.2016 | Коментарі (0)

5 серпня 2016 року у дошкільному навчальному закладі  № 21 «Калинонька» святкували День іменинників, які народилися влітку. Привітати малят прийшов Дракон Піта зі своєю маленькою  супутнцею дракошою Кнопочкою.

У садочку нашім свято.
Будуть ігри тут і сміх.
Тут ми будемо вітати
Іменинників своїх.

Прихід незвичайних гостей став справжньою несподіванкою для дітлахів. Малюки із задоволенням гралися з дракончиками в ігри, водили хороводи, співали веселі пісні, розказували для іменинників вірші.  Наприкінці свята усі групи отримали подарунки -  набори для колективної творчості.

Яскравим та веселим запам’ятався цей день дошкільникам.

... Читати далі »

Переглядів: 454 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.08.2016 | Коментарі (0)

«Кожна дитяча установа має бути перш за все для дітей хатою радості, де діти могли б вчитися без примусу, гратися, перебувати в оточенні щирої приязні, задовольняючи свої дитячі інтереси.» Софія Русова. Саме до такої «Хати Радості» ми запрошуємо всіх вас.

Феєрія дитячих свят в ці літні серпневі дні особлива, бо містить в собі незбагнену силу емоційно-захоплюючих відчуттів для дошкільників. Цього разу в ДНЗ №13 «Берізка»  яскравий, неповторний, веселий, чарівний – «День Бантиків».

Ось вони – різнокольорові бантики у косичках і зачісках, на сукнях і ляльках, у вигляді краваток і капелюшок на дівчатках і хлопчиках! Нескінченне розмаїття кольорів і відтінків створює гарний настрій і кличе ... Читати далі »

Переглядів: 387 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.08.2016 | Коментарі (0)