Головна » 2016 » Липень » 28

Спортивно-патріотичне свято «Веселі старти» пройшло в дошкільному навчальному закладі №15 «Росинка» 26 липня. Дійство об’єднало в цікавій боротьбі за перемогу дошкільників та їх вихователів.

За словами організаторів змагань, якими виступили музичний  керівник Бойко С.М.  та інструктор з фізичної культури Миколенко Н.М., такі змагання проводяться з метою залучення дошкільників до здорового способу життя та занять спортом.

З метою патріотичного виховання дітей спортивне свято розпочалось урочистим звучанням Державного гімну України та підняттям Прапору.

... Читати далі »

Переглядів: 269 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.07.2016 | Коментарі (0)

27.07.16р. у ДНЗ № 2 відбулося святкування Дня Веселки. Метою було удосконалення здоров'я дітей та профілактика захворювань дихальних шляхів.

Наші вихователі, разом з дітьми, заздалегідь натхненно та ретельно готувалися до цього дня : виготовляли атрибути . декорації, вивчали вірші та слова пісень. Цього дня діти з радістю поспішали до дитсадочка, адже на них чекало свято. Святкування відбувалося на ігровому майданчику, де діти розповідали вірші, співали пісень, відгадували загадки, виконували дихальні гімнастики за О. Бутейко, малювали кольоровою крейдою. Малюки відчули себе справжніми художниками. З великим задоволенням діти грали в ігри: "Веселка", "Перейди через місток", "Знайди потрібний колір".

Свято вийшло цікавим та емоційно наповненим. Варт ... Читати далі »

Переглядів: 282 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.07.2016 | Коментарі (0)