Головна » 2016 » Липень » 18

  До  міського голови м.Ніжин А.В.Лінника звернувся голова Попаснянської районної ради Луганської області з проханням оздоровити 100 дітей. Це прохання знайшло підтримку серед депутатів Ніжинської міської ради.

 23.06.2016 року відбулося засідання виконавчого комітету, на якому затверджений кошторис на оздоровлення дітей у Позаміському закладі оздоровлення та відпочинку ім. Я.П. Батюка с.Вертіївка із змінами:  на 3 зміну ( 17.07- 06.08)- 75 дітей з Ніжина та 50 дітей Попаснянського району; на 4 зміну ( 09.08- 29.08)- 50 дітей з Ніжина та 50 дітей Попаснянського району. Додатково на оздоровлення 100 дітей Попаснянського району буде виділено із міського бюджету- 207,9 тис.грн.

17.07.2016 року директор табору О.В. Царенко зустрічала дітей із Сходу на вокзалі в Ніж ... Читати далі »

Переглядів: 348 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.07.2016 | Коментарі (0)

Що за диво – дивина?!

В нас в садочку новина!

Депутат Башинський до нас завітав,

Павільйон малятам він подарував!

Кольоровий, веселковий -

Ніби той палац казковий!

Посміхаються малята

І вітають депутата.

         Добрі справи людину і землю нашу українську прикрашають…Помітьте, будь-ласка, що не промовисті слова , а справи...

       В дошкільного навчального закладу № 13 « Берізка» і величезної родини дітлахів, віднедавна, є справжній друг, турботливий депутат Ніжинської міської ради і просто надзвичайно професійна та добра людина - Башинський Володимир Миколайович. Він постійно опікується малюками, а цього спекотного липневого дня, поки дітки відпочивали, Володимир Миколайович разом зі своїми працівниками ... Читати далі »

Переглядів: 313 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.07.2016 | Коментарі (0)

13 липня вихованці ДНЗ №1 «Барвінок» мали можливість побувати у країні Спортляндії  на спортивному святі «Наша веселкова країна Спортляндія».

Літо дуже сприятлива пора для загартування та занять спортом і діти нашого садочка із задоволенням притймають участь у спортивних розвагах.

Спортивні розваги дуже подобаються дошкільнятам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. А головне – спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджують почуття відповідальності.

Активний рухливий відпочинок – запорука здоров’я і доброго настрою дітей, їхнього постійного ... Читати далі »

Переглядів: 424 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.07.2016 | Коментарі (0)