Головна » 2016 » Липень » 05

Оздоровлення, фізичний розвиток дошкільників є одним із найважливіших напрямів роботи в дошкільному навчальному закладі №21 «Калинонька». Уся робота спрямовується на збереження і зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей, своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь і навичок, розвиток фізичних якостей, забезпечення належного рівня фізичної підготовленості й фізичної культури взагалі.

Разом з батьками створили належну матеріальну базу для фізичного виховання. Це спортивний майданчик, обладнаний сучасним фізкультурним обладнанням, де діти грають в футбол, виконують елементи баскетболу та волейболу. Фізкультурне обладнання розміщене на спортивному та групових майданчиках закладу так, щоб виключити можливість дитячого травматизму, нещасних випадків та б ... Читати далі »

Переглядів: 314 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.07.2016 | Коментарі (0)

Шахи - ідеальний вид спорту, в якому дитина не отримає ніяких травм. До європейців вони прийшли з Індії, де зародилися ще в перших століттях нашої ери. Шахи для дітей - це не тільки гра, що приносить задоволення, а й ефективний засіб для розумового розвитку. Днями в ДНЗ №2 пройшов день під назвою «В Чорно-Білій Шаховій Країні», метою якого стали розвиток пам’яті, уваги, мислення, виховання у дітей дисциплінованості, волі, мудрості. Формувати стійкий інтерес до спортивної гри – шахи; закріпити назви шахових фігур, перевірити набуті знання з шахів. Свято відбулося в позитивній атмосфері з цікавими конкурсами, вікторинами, іграми та завданнями. ... Читати далі »

Переглядів: 319 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.07.2016 | Коментарі (0)