Головна » 2016 » Червень » 16

     15 червня вихованці закладу з денним перебуванням дітей «Посмішка» Ніжинської ЗОШ I-IIIст. № 10 взяли участь у захоплюючій квест-грі «Подорож країнами світу».  На старті кожен загін отримав маршрутну карту. У кожній країні команду зустрічав  мешканець із цікавими завданнями про традиції та історію держави.

 У Франції діти побували костюмерами та дизайнерами, збудували Ейфелеву вежу, в Єгипті – змайстрували піраміду та замотали мумію, у Індії – виконали бойовий окрас, в Італії – зробили найдовше спагетті, в Антарктиді – прикрасили ялинку та одяглися в одяг для холодної подорожі , а в Україні – згадали символи держави, сплели віночок та затанцювали запальний гопак.

До старту подорожі всі за ... Читати далі »

Переглядів: 1043 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 16.06.2016 | Коментарі (0)

Цікавим і багатим на враження видався відпочинок дітей у закладі з денним перебуванням «Веселка» при Ніжинській ЗОШ І – ІІІ ст. № 6. Згідно з планом роботи закладу, 14 червня на швидкому автобусі з бадьорою піснею діти разом із вихователями і вожатими закладу вирушили до загону спеціального призначення МНС на екскурсію. Не могли стримати захопливих вигуків діти, вперше побачивши, так близько, літаки та вертольоти, що стояли на злітній смузі.

І ось діти вже в літаку. Один літак, який бореться з великими пожежами, піднімаючи в повітря і скидаючи у вогонь 8 тонн води, інший літак – здійснює фото- відеозйомку для топографічних карт. Цікаво було посидіти і в кріслі пілота, і на місці штурмана. Здалеку діти побачили, як літак готують до польоту серйозні та зосереджені ві ... Читати далі »

Переглядів: 393 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 16.06.2016 | Коментарі (0)