Головна » 2016 » Червень » 13

З 1 по 10 червня   пройшли похід  учасники роботи  наметового містечка  Центру  туризму та   краєзнавства  учнівської молоді управління освіти. Від Путівля пройдено майже 100 км річкою  Сейм. Учасники подолали цікаві  та складні  природні перешкоди - штучні  пороги та завали на протоці  Любка, що в районі  Путівля. Юні туристи побували в  музеї Спадщанського лісу на базі партизанського загону С.А.Ковпака, озайомились з пам'ятниками  сародавнього Путівля,  відвідали Молчанський  монастир, милувалися   чудовими краєвидами річки Сейм. На  місцях ночівлі  туристи  залучилися до  екологічної акції "Зробимо річки чистими" -  прибирали береги річки від сміття, що залиш ... Читати далі »

Переглядів: 354 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.06.2016 | Коментарі (0)

10 червня 2016 року учні чотирьох мовних таборів «Anthill» (гімназія №3), «Sunshine» (гімназія №16), «Merryland» (ЗОШ № 10) та мовного табору Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя « Prominʹ», у якому функціонують два загони «Royals» і «Creative People», взяли участь в англомовній екскурсії  національно-патріотичного спрямування, що була осяяна теплом сонячного  літнього дня й веселими усмішками дітей та перехожих.

 Гоголівська на мить перетворилася на диво-вулицю, що вабила своїми загадковими історіями про видатних діячів української землі,  їхніми подвигами, що прославили нашу Батьківщину далеко за її межами. Біля кожного пам’ятника  учні ніби поринали у ... Читати далі »

Переглядів: 313 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.06.2016 | Коментарі (0)

Виховання в учнів високого патріотизму, почуття вірності своїй Батьківщині, готовності до захисту держави починається зі шкільної парти.  Вихованці ЗДПД « Лісовичок» Ніжинської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 17 відвідали 10 червня військову частину А 3160, де їх тепло зустріли всі, а особливу увагу  приділив т.в.о. заступник командира частини по роботі з особовим складом майор Лєзнов Олександр Сергійович. Він провів цікаву змістовну екскурсію: ознайомив з військовою технікою та її призначенням, важливою і відповідальною роботою мінерів і саперів, продемонстрував все це на макетах. Діти із захопленням спостерігали за виїздом пожежної бригади на умовне загорання. Завершення екскурсії було несподіваним для всіх - це неймовірно смачна польова каша. Діти і вихователі, вра ... Читати далі »

Переглядів: 442 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 13.06.2016 | Коментарі (0)