Головна » 2016 » Червень » 09

Жодне свято не обходиться без квітів, адже вони є окрасою нашого життя, частинкою всієї живої зеленої природи. Тож 8 червня у таборі «Бджолина родина», що працює при ЗОШ №7,  панував радісний настрій, бо діти здійснили справжню подорож у світ краси.  

Вихованці  дізналися про квіти-символи, квіти-барометри, квіти-ліки та багато іншого. Особливо захоплюючою була бесіда «Квіти – наші обереги».

Як завжди, об 11.30 розпочався виховний захід. Цього разу на всіх  чекав «Бал квітів». Кожен загін готувався до участі дуже старанно, наполегливо. Діти із радістю та задоволенням брали участь у дійстві: відгадували загадки, слухали історії про походження квітів, співали пісні, танцювали. Щирі посмішки та блиск в очах були присутні н ... Читати далі »

Переглядів: 461 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.06.2016 | Коментарі (0)

08 червня у закладі відпочинку  дітей з денним перебуванням «Веселка» при Ніжинській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 відбулася гра-квест «Пошук бібіліотечних скарбів», яку проводили представники із центральної міської бібіліотеки. У грі брало участь дві команди «Кока - кола» і «Позитивчик». Діти отримали  ілюстровану карту-загадку маршруту, на кожній зупинці якого учасники гри  розв’язували завдання на ерудицію. Попередньо обрані капітани команд керували пересуванням учасників по зупинках, адже карта-схема містила загадки і «сюрпризи». Діставшись певної станції, учні відповідали на різноманітні запитання. Тут і виявились діти, які багато читають. Часто відвідують бібліотеку, тому й багато знають.

Гра-квест не ... Читати далі »

Переглядів: 343 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.06.2016 | Коментарі (0)

               08.06.16. о 11-00  було проведено спортивні змагання між  загонами «Козацькі розваги». Цікаві естафети, завдання на влучність, швидкість, спритність  неабияк захопили дітей. Запам’яталися естафета із мішечками солі на голові; як діти носили ложками воду для «Козацького кулішу»;  змагання капітанів у битві подушками. Фізкерівники Толочко Н.В., Потороча Г.М., Вовченко В.В. підготували багато різноманітних, цікавих завдань: «Переправа», «Козацький куліш», «Влучний кидок», «Кмітливий козак» та ін.. Всі діти проявляли злагодженість та колективізм, підтримували свої команди. Запекла боротьба виникла між 5 та 4 загонами, пе ... Читати далі »

Переглядів: 420 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.06.2016 | Коментарі (0)