Головна » 2016 » Травень » 17

12 травня 2016 року В Ніжинському Будинку дітей та юнацтва відбулось підсумкове звітне заняття Ліги старшокласників м.Ніжина, вихованців гуртка "Орієнтир" (координатор Тимченко А.В.), на якому були присутні представники осередків учнівського самоврядування ЗНЗ міста, заступник директора з ВР ЗОШ №2 та педагоги-організатори ЗОШ №1, 12, 13 та гімназії №3. Зустріч розпочали з приємностей - директор закладу Забродська І.М. вручила найактивнішим учасникам Ліги старшокласників подяки за свідому громадянську позицію, небайдужість до соціально зорієнтованої діяльності Ліги та особистий внесок у реалізацію молодіжної політики міста, серед них - Бублик Юлія (ЗОШ№2), Бочковська Анна (ЗОШ№4), Котельницька Євгенія (ЗОШ №10), Бутенко Світлана та Стрілко Каріна (ЗОШ №15), Ващенко Тетяна (ЗОШ №17) та Ч ... Читати далі »

Переглядів: 397 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.05.2016 | Коментарі (0)

 У ЗОШ І-ІІІст.№9 відбулося чергове засідання Євроклубу, на якому діти дізнались ще більше цікавих фактів, пов’язаних з країнами Європейського Союзу. В бібліотеці проходила виставка літератури, присвячена Дню Європи. Але найбільше дітям сподобалося спілкуватися он-лайн з українкою, яка на даний момент працює та навчається в Швеції. Діти дуже уважно та з цікавістю слухали розповідь нашої он-лайн гості. В учнів було багато запитань, які вони із задоволенням запитували. Набагато краще почути про освіту за кордоном з перших вуст від людини, яка на своєму досвіді може розповісти про недоліки та переваги перебування в одній із країн Європи. Розмова була змістовною та ґрунтовою.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунт ... Читати далі »

Переглядів: 306 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.05.2016 | Коментарі (0)

  У Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбувся творчий звіт учнів початкових класів «Які вони, сучасні діти?». У нашій школі так багато маленьких талановитих, працьовитих, серйозних і наполегливих діток. Учні демонстрували свої таланти: вокальні, танцювальні, спортивні, акторські. Представили свої роботи і юні художники.

Також гості  мали можливість познайомитись із талановитою сім’єю Сілівоненко Карини, мама якої професійно займається вишивкою. На свято завітали вся родина. Вони на сцені декламували вірші та подарували гарну пісню.

Вчителі кафедри початкових класів випустили книжку ... Читати далі »

Переглядів: 369 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.05.2016 | Коментарі (0)