Головна » 2016 » Травень » 05

05 травня 2016 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст..№2 день розпочався лінійкою пам’яті «І серце сльозою опече хвилина мовчання…» до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

Також у цей день  відбулася загальношкільна акція «Маки пам’яті». Символом акції є стилізований червоний мак - пам’ять про тих, хто загинув у всіх війнах минулого.

Всі учні школи заздалегідь готувались до цього дня – виготовляли маки.

Діти вийшли до центрального входу  школи та прикрасили паркан маками пам’яті.

Друга світова війна торкнулася кожної української родини – і ця пам'ять зали ... Читати далі »

Переглядів: 510 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.05.2016 | Коментарі (0)

     У гімназії №16 для учнів 11 класу з 27 по 29 квітня проводились навчально – польові збори та заняття в лікувально-оздоровчому закладі.

     Одинадцятикласниці  продемонстрували навички надання першої медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях, при радіаційних ураженнях і від отруєння речовинами, що є хімічною зброєю. Дівчата використовували захисний одяг, респіратори. Показали вміння проводити часткову санітарну обробку, дезактивацію одягу та взуття. Правила застосування лікарських препаратів: гірчичників, медичних банок, ніжних ванн, накладання венозних джгутів. Сидорова Марина та Кайдаш Наталія вміло робили штучне дихання та закритий масаж серця «потерпілому». Мірошниченко Дарія вправно виміряла артеріальний тиск, а Ридзель Аліна – температуру «хворому». Про першу медичну допомогу при стенокардії розповіли Макаренко Людмила та Банзерук Ангеліна. Що робити при набряку легенів і непритомнос ... Читати далі »

Переглядів: 669 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.05.2016 | Коментарі (0)

– Бурхливу реакцію освітянської і батьківської спільноти викликав наказ МОН №433 «Про деякі питання формування штатних нормативів», відповідно до якого у 2016 році необхідно забезпечити скорочення на 10 відсотків, зокрема, господарсько-обслуговуючого персоналу. Якою є Ваша думка із цього приводу?

– Я вважаю, що цей наказ сформульований недостатньо чітко. Він випливає з положення державного бюджету, що ми повинні забезпечити скорочення працівників непедагогічних спеціальностей на десять відсотків. Очевидно, маються на увазі ті школи, де мало учнів. Але ці 10 відсотків не можна застосовувати прямо пропорційно до кожного закладу, особливо до великих і перевантажених міських шкіл. Ми закликаємо місцеві адміністрації підходити індивідуально до кожного конкретного закладу. Там, де не використовується вся площа закладу, таку оптимізацію провести варто. Але не треба це робити у великих перевантажених закладах. Ми передивимося текст цього наказу, щоб чіткіше в ... Читати далі »

Переглядів: 293 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 05.05.2016 | Коментарі (0)